O Hulka se zajímají také jiné kluby

Podle Hulkových zástupců Chelsea není jediným klubem toužícím po Brazilcových službách. Také dodávají, že není jisté, zda Hulk Porto opustí, jelikož je v Portugalsku šťastný.


Hulk byl v nedávné době silně spojován s přestupem na Stamford Bridge, ale hráčův agent Teodoro Fonseca vyvrátil, že by se Porto již s nějakým klubem dohodlo. Podle Fonsecových slov by Hulkovi ani nevadilo, kdyby v Portugalsku zůstal i pro příští sezónu. Navíc vedení Porta nabídlo Hulkovi po zisku ligového titulu novou vylepšenou smlouvu.

Chelsea v tuto chvíli není jediným evropským klubem, který se o Hulka zajímá,“ řekl Hulkův agent Teodoro Fonseca. „V tuto chvíli je vše v rukou Porta. Jsem ve stálém kontaktu s prezidentem klubu, ale v celé situaci jsme nijak nepokročili. Klub si přeje, aby zůstal a nabídl Hulkovi novou smlouvu. Hulk je v Portugalsku šťastný a nemá problém zde zůstat. Evropské velkokluby se o něj zajímají již tři roky a i přes to stále hraje v Portugalsku,“ pokračoval.

Kdyby Hulk přece jen přestoupil do Chelsea, stal by se již třetí velkou posilou, která by před novou sezónou na Stamford Bridge zavítala.


08:44:01 - 13.06.12 - Zzepa - Mužstvo - 2890x