Hazard připraven upsat se Chelsea

21letý belgický talent byl předmětem zájmu obou Manchesterských velkoklubů, Hazard ale dal přednost modrému dresu Chelsea.


Eden Hazard údajně dokončí svůj přestup do Chelsea během tohoto týdne a spekuluje se, že Chelsea za něj Lille zaplatí 32 milionů Liber. O Hazardově budoucnosti se v posledních dnech hodně mluvilo, hráč však doposud nechtěl zveřejnit, který klub si vybere za své budoucí působiště. Rozhodujícím faktorem, proč si vybral právě Blues, bylo vítězství Londýnského celku v Lize mistrů.

Podle Hazardova agenta Chelsea slíbila belgickému talentu, že v jejím dresu bude pravidelně nastupovat, což podle všeho také sehrálo určitou roli při rozhodování. Chelsea mu to slíbit mohla, ale uvidíme, jestli tomu tak opravdu bude. Zatím není známo, kdo Blues v příští sezóně povede v roli manažera a proto se musíme nechat překvapit, jaké role dostanou nově příchozí Eden Hazard a Kevin De Bruyne.

Je to hotová věc,“ řekl pro Goal.com více nespecifikovaný zdroj. „Hazard se již rozhodl a v příští sezóně bude hrát za Chelsea.“

Ještě před finálovým duelem Ligy mistrů v Mnichově byl údajně Hazard připraven připojit se k týmu Roberta Manciniho, ale vítězství Chelsea v Lize mistrů jej donutilo přehodnotit své rozhodnutí.

Chelsea by mne nyní mohla zajímat. Vyhrála Ligu mistrů a ukáže se v ní i v příští sezóně. Nastupovat v této soutěži je pro mne velmi důležité. Chelsea je velkoklub se skvělými hráči, samozřejmě, že je jednou z možností,“ řekl Hazard po svém posledním utkání za Lille.

V pondělí večer své Hazard prozradil své konečné rozhodnutí. Připojím se k vítězům Ligy mistrů,“ napsal hráč na Twitteru.


13:30:44 - 28.05.12 - Zzepa - Přestupy - 7165x