Kakuta nechce na hostování

Po úspěšném hostování v Dijonu se Gael Kakuta chce vrátit na Stamford Bridge a pokusit se probojovat do sestavy Blues.

20letý křídelní hráč Chelsea, který je momentálně na hostování ve francouzském Dijonu, by se v příští sezóně rád pokusil probojovat se do sestavy Chelsea. Talentovaný Francouz se na Stamford Bridge doposud nedokázal výrazněji prosadit a proto se v lednu rozhodl připojit k týmu Dijonu, aby získal zkušenosti s prvoligovým fotbalem.

Kakuta si své působení v domovině náramně užíval a čtyřmi brankami pomohl svůj tým udržet nad sestupovým pásmem, na který mají nyní náskok jediný bod. Když ale nyní Dijon projevil zájem o prodloužení Kakutova zdejšího pobytu, francouzský reprezentant do 21 let prohlásil, že po sezóně se chce vrátit na Stamford Bridge.

„Příští sezónu nechci opět odejít na hostování,“ řekl Kakuta reportérům. „Působení v Dijonu je pro mne skvělá zkušenost. Tím, že mne pustili na hostování, mi ukázali, že mám stále jejich důvěru,“ pokračoval.

Kakuta se k Chelsea připojil z Lens v roce 2007 a stal se jedním ze základních kamenů mládežnického výběru Chelsea. Minulou sezónu strávil na hostování ve Fulhamu, kde nastoupil do sedmi utkání a vstřelil jednu branku před tím, než se připojil k Boltonu, kde však nedostával mnoho příležitostí.


08:17:36 - 18.04.12 - Zzepa - Mužstvo - 2156x