Reakce: Z hráčů doslova sršela vášeň

Roberto Di Matteo byl po zápase nadšený z výkonů svých hráčů na hřišti, ale v rozhovoru také poděkoval fanoušků za jejich podporu během celého utkání.


Chelsea zvládla středeční odvetný duel osmifinále Ligy mistrů s Neapolí a tak se fanoušci můžou těšit na páteční los čtvrtfinálových dvojic. Zápas se hrál ve vysokém tempu a Chelsea v něm podala velmi kvalitní výkon, čímž museli být potěšeni všichni fanoušci. Velkou radost z postupu měl také Roberto Di Matteo, pro kterého to byl první zápas v Lize mistrů v pozici manažera.

Postoupit do dalšího kola Ligy mistrů bylo pro klub hodně důležité,“ řekl Di Matteo po zápase. „A také jste mohli vidět, jak moc to bylo důležité pro hráče. Všichni jsme měli obrovskou radost, že jsme předvedli tak dobrý výkon,“ pokračoval.

Již jsem zažil pár skvělých fotbalových večerů, ale tento večer se možná zapíše do historie klubu, když jsme dokázali postoupit i přes dvougólovou ztrátu z prvního duelu. Z hráčů doslova sršela vášeň ke hře a také jste na nich mohli vidět, že jim klub ani fanoušci nejsou lhostejní. Toto vítězství je pro nás určitě velikým povzbuzením do zbytku sezóny,“ řekl po zápase dozajista spokojený Roberto Di Matteo.

„Již od začátku bylo vše špatně,“ litoval trenér Neapole Walter Mazzari. „Jeden z našich klíčových hráčů, Christian Maggio, se zranil a musel střídat. Nejspíše jsme doplatili na nedostatek zkušeností některých našich hráčů jak v útoku, tak i v obraně. Byla to lekce pro budoucnost,“ pokračoval Mazzari.

Nový manažer Chelsea Roberto Di Matteo má zatím se svým týmem stoprocentní bilanci, když ze tří zápasů pod jeho vedením odešla Chelsea třikrát vítězně. Di Matteo prozradil, že je nadšený, že hráči obětovali své osobní zájmy ve prospěch týmu.

Jen jsme se snažili vrátit k základům, hrát dobře a nedostávat branky. Vždy jsme věřili, že s takovou kvalitou, jakou disponujeme, se dokážeme střelecky prosadit. Důležitá byla výhoda domácího prostředí. Neapol byla doma očividně silnější ale i venku byli nebezpeční. Fanoušci nám však velmi pomohli a každá další výhra ještě zvýší naše sebevědomí,“ zakončil Di Matteo.


19:03:58 - 15.03.12 - Zzepa - Mužstvo - 3082x