Cezar Azpilicueta v hledáčku Chelsea

Chelsea se údajně zajímá o dalšího obránce, tentokrát jím je 22letý Španěl Cezar Azpilicueta.


Obrana pod André Villas-Boasem byla často velmi kritizována a vypadá to, že se ji portugalský stratég rozhodl posílit. Podle britského tisku by se měl do konce týdne dokončit přestup Garryho Cahilla z Boltonu a proto Villas-Boas obrátil svou pozornost k postu pravého obránce.

Marseille si Azpilicuetu cení na 12 milionů Liber a mohla by být ochotna pravého obránce prodat, i když není na jeho odchod připravena. Podle všeho by se ale Blues mohli zdráhat za španělského reprezentanta do 21 let zaplatit celých 12 milionů, protože mají obavy o hráčovu malou fyzickou kondici.

Villas-Boas měl prapůvodně zájem o obránce Ajaxu, Gregory van der Wiela, ten je ale nyní blízko přestupu do španělské Valencie a tak se Villas-Boas musí porozhlídnout jinde. Azpilicueta přišel do Marseille před 18 měsíci za 8 milionů Liber z Osasuny. Mladý Španěl by se Chelsea určitě hodil, Bosingwa ani Ferreira už nijak nezáří a Branislav Ivanovic přeci jen není typem rychlého a mrštného krajního obránce, který by běhal od vápna k vápnu.


19:24:32 - 06.01.12 - Zzepa - Mužstvo - 3981x