Villas-Boas o zraněných hráčích a posilách

Ač má Chelsea na marodce z posledních dvou zápasů hned 3 hráče (Mikel, Ivanovič, Bosingwa), André Villas-Boas odmítá, že by klub byl na přestupovém trhu nějak výrazně aktivní. Manažer také oznámil, že Branislav Ivanovič bude dispozici pro zápas FA Cupu proti Portsmouthu 8. ledna.

V předposledním dosud odehraném utkání proti Tottenhamu se zranila už v prvním poločase dvojice Branislav Ivanovič a John Obi Mikel. V posledním utkání s Fulhamem, ač to tak nevypadalo, se zranil také José Bosingwa a musel být nahrazen Paulem Ferreirou. Bosingwa má problémy s nataženými stehenními svaly.

Villas-Boas se v důsledku těchto příhod rozhodl vydat prohlášení týkající se aktivity Chelsea v lednovém přestupním termínu. Tvrdí, že kromě posílení postu stopera po odcházejícím Alexovi nebudou Blues na přestupovém poli moc aktivní.

„Co se týče postu stopera, tam se snažíme uzavřít dohodu s Gary Cahillem. Nemyslím si však, že budeme ještě dále posilovat. Pokud ano, víc než další jeden hráč to určitě nebude,“ prohlásil pevně rozhodnut Villas-Boas.

„Pozice stopera je naší prioritou číslo jedna. Budeme se to snažit vyřešit co nejdříve. Zatím jsme uskutečnili jedno jednání s Botonem, ale to neznamená, že jejich hráč je našim jediným cílem,“ upozornil manažer, že situace Cahill nemusí být tak jednoznačná, jak vypadá.

Pokud se jedná o hráče, kteří jsou momentálně na marodce, André Villas-Boas vyhlíží zápas s Portsmouthem jako datum pro návrat hned dvou z nich.

„Branislav Ivanovič se vrátí dříve než Mikel. Zápas s Portsmouthem je ten, na který vyhlížíme návrat Ivanoviče, možná by se to mohlo týkat i Mikela, ale nechceme nic uspěchat, mohlo by to být příliš brzy.“


11:56:24 - 27.12.11 - Petric32 - Mužstvo - 3841x