Chelsea vs. Manchester City očima fanouška Citizens

Zde si můžete přečíst několik odpovědí na naše otázky, které jsme mu položili. Odpovídal redaktor webu Mancity.cz


Ahoj. Manchester City se zatím vyhřívá na prvním místě tabulky, co je zatím hlavním klíčem tohoto úspěchu?
Když sleduji zápasy tak řeknu jednoduchost a sehranost. Citizens vyhrávají každý zápas o několik gólů a to díky super sehraným akcím. 

Teď Evropa. Místo osmifinále Ligy Mistrů "jen" Evropská Liga, jaká je podle tebe hlavní důvod, že City musí hrát Evropskou Ligu?
Já osobně nejsem tolik zklamán, protože Manchester City je na dobré cestě v Premier League a v Lize Mistrů si to podělali sami. Téměř v žádném zápase jsem neviděl ten fotbal, co ukazovali v PL na vyjímku zápasu ve Villarrealu a možná domácího zápasu s náhradníky Bayernu. Jednoduše nehráli svůj fotbal.

Co říkáš na FA Cup? Dostat United tak brzy není určitě dobré, jak vidíš postupové naděje? Formalita, nebo boj až do poslední minuty?
Myslím, že šance jsou větší už protože Man Utd rozhodně není ve své formě. Všichni dobře víme jeho výsledky. Byl bych rád, kdyby oba týmy daly odpočinout své hvězdy a ukázala se spíše síla mladíků a náhradníků. Man City postoupí.

Koho ty osobně tipuješ na vítěze Premier League? Udrží si City vedení až do závěru soutěže?
Na začátku ligy jsem říkal: Citizens se budou držet dlouho na špici, ale ke konci odpadnou a zvítězí United. Nyní bych však rád svůj názor přehodnotil. Myslím, že ten, kdo odpadne bude United a o titul bude bojovat Manchester City s nějakým týmem Big Four + Tottenhamem. Bude to vyrovnané a nakonec snad zvítězí Man City! 

Jakého hráče bereš v pondělním zápase jako největší hrozbu pro City a Joa Harta?
Tým Chelsee moc nepoznám, pokud tedy nastoupí Drogba nejvíce bych se obával jeho.

Co si myslíš o Chelsea? Mám na mysli jejich hru a výkony.
Jak už jsem napsal tým Chelsee tolik nepoznám, ale dost mě překvapilo to, že v Lm se dostali dále jen tak, tak. No, myslím, že pod vedením Carla toho dokázali více. A výkony: prohra s Arsenalem a nebo před týdnem pro mě překvapivá výhra s Newcastlem.

Jaký máš názor teď po celé té aféře na Téveze?
No to je těžko, pro mě je srdcovým týmem AC Milán a o Tevezovi jsem četl strašně mnoho spekulací, proto jsem radši o jeho aféře nepsal na náš web. Teď si myslím, že je jeden z těch, co přišli do City kvůli penězům a ne jak říkají za vítězstvím. Tevezovi přeji ať se odstěhuje zpět do své Jižní Ameriky jak si přál a tam třeba skončil i kariéru!

A na konec, jaký si tipuješ výsledek?
To je těžko. Ale Citizens vyhrají 3:1 ;-).

Odpovídal fanoušek Petr Kladiva. Rozhovor s Koprem si můžete přečíst na mancity.cz.

http://www.mancity.cz/20111211/chelsea-manchester-city-ocima-fanouska-the-blues/#more-2851


14:11:07 - 11.12.11 - Kopr - Mužstvo - 4559x