André Villas-Boas o Anelkovi a Alexovi

André Villas-Boas i nadále pokračoval v diskuzi o vyloučení Nicolase Anelky a Alexe z A-týmu poté, co oba nedávno podali žádost na přestup.
Kouč Blues, který se připravuje na dnešní rozhodující zápas Ligy Mistrů proti Valencii, řekl, že neměl problém ani s jedním z těchto hráčů, ale jednal jen pro dobro našeho klubu.

„Oba jsou to profesionální hráči, kteří pro klub udělali velkou práci, za což je zde respektujeme a i do budoucna si chceme zajistit, aby tito hráči měli zajištěno téměř všechno, na co si vzpomenou. Nikdy nebude pochyba o jejich poctivosti a profesionalitě, ale potřebujeme zavést správný přístup.“

„Naše rozhodnutí bylo založeno na současných výsledcích a na faktu, že chceme, aby se každý z hráčů soustředil na budoucnost klubu. Jelikož oni se rozhodli podat žádost o přestup, tak jsme si rozhodnutí museli řádně promyslet a ujistit se, že konečné rozhodnutí je to pravé. Vím, že je pro hráče obtížné být oddělený od lidí, kteří pro vás tolik znamenají, od svých kamarádů, ale hráči jsou stále s námi v kontaktu a to neznamená, že se v budoucnu nemusí do týmu vrátit,“ prozradil 34letý Portugalec.

Oba tito hráči přišli na Stamford Bridge během sezóny 2007/08, Alex v srpnu z nizozemského PSV a Anelka z Boltonu během zimního přestupového období, čili v lednu.

11:42:14 - 06.12.11 - EQUULUS - Mužstvo - 3056x