AVB: Náš styl hry měnit nebudeme

André Villas-Boas po prohraném domácím zápase s Arsenal jasně řekl, že styl hry, jakým Chelsea hraje, se měnit nebude. Jen je potřeba pár věcí poopravit.
Blues dostali naposledy 5 golů v roce 1989 a to už je nějaká doba. V sobotu se to však "povedlo" znovu. Londýnské derby Chelsea vůbec nezvládla a prohrála 3:5. Navzdory vysoké prohře však Boas nebude měnit styl, jen je potřeba věci poopravit.

Filozofie je osobní a klubová hodnota, vysvětluje Villas-Boas. Nikdy byste ji neměli prodat zadarmo.

Je to něco, co nás všechny dělá hrdými a této filozofie se budeme držet. Je to styl naší hry a potřebujeme věci jen opravit, abychom dostali pozitivní výsledek.

Boas také bránil své obránce trvající na tom, že dvě šílené branky je stály možnost dostat se do vedení po fantastickém vyrovnávacím gólu Maty. John Terry nešťastně podklouzl před Van Persiem, který šel sám na Petra Čecha.

Tvrdě jsme bojovali, abychom vyrovnali na 3-3, fanoušci nás podporovali a mohlo se stát cokoliv.

Když si vybavíme výsledek 3-1 z Old Trafford, Man. United si mysleli, že si můžou vyskakovat a prohráli 6-1. Byli jsme potrestáni v tom samém smyslu, dodal.

Musíte vzit poslední dva góly mimo situaci, protože jeden je podklouznutí Johna a Van persie šel sám na branku a to nemá s defenzivní organizací nic společného, další je to, když se snažíte dát gól se třemi minutami na hodinách.

Před tím jsme měli  jednu ze tří nejlepších defenzív v lize. Dopustili jsme se chyb, které se pokusíme odstranit už na zápas s Blackburnem.08:17:44 - 01.11.11 - BlueAngel - Mužstvo - 2673x