Návod na sledování zápasů na internetu

Jste fanouškem Chelsea FC, rád byste se díval na jejich zápasy, ale televize jejich zápasy nevysílá? V takovém případě zde existuje internet, jakožto spolehlivá alternativa. Dovolte nám, abychom Vám poradili, jak na internetu zadarmo sledovat zápasy Chelsea.
Na výběr máme ze dvou možností. Buď můžeme zápas sledovat přímo na internetovém prohlížeči, aniž bychom něco instalovali, platili apod. Anebo si můžeme zadarmo stáhnout a nainstalovat program, který je naprogramovaný právě pro sledování zápasů přes internet.

Varianta první - Internetový prohlížeč
Je to nejjednodušší cesta, jak se dívat živě na zápasy Chelsea. Prostě a jednodušše klikneme na jeden z linků, který bude uveden níže, počkáme, až nám stránka naběhne, a buď klikneme na play, nebo se přehrávání spustí samo. Jako příklad takových odkazů na Internetových prohlížečích si můžeme zmínit atdhenet.tv, sportlemon.tv nebo myp2ponline.com. Jenže problém u první varianty může být v rychlosti přehrávání, čili přehrávání se nám může sekat a  zápas si ani trochu neužijeme.

Varianta druhá - Nainstalovaný program
Ne všichni fanoušci mají rychlý internet, který by jim zaručil krásnou podívanou bez sekání. Proto programátoři naprogramovali program, přes který se můžete dívat i s pomalejším internetovým připojením bez jediného seknutí. Postup není vůbec složitý. Najdete si jeden z odkazů, kde si takový program budete moci stáhnout (viz. níže), stáhnete, nainstalujete, spustíte a poté vložíte link pro kanál, na kterém chcete zápas sledovat. Jako za příklad si uveďme asi nejznámější takový program, Sopcast. Dále pak např. Tvuplayer. Odkazy na kanály, kde můžete pak zápasy sledovat, najdete také níže ve článku.

Varianta třetí - Dva v jednom
Poté je zde třetí varianta, která je spojnicí první a druhé varianty. Sice zápasy sledujeme na Internetovém prohlížeči, ale musíme si požadovaný program nainstalovat. Postup je opět jednoduchý. Klikneme na uvedený odkaz, stáhneme si program, nainstalujeme, aktualizujeme stránku a poté se můžeme na internetu dívat na námi vybraný zápas. Příkladem je zde Justin.tv.


Odkazy na sledování na Internetovém prohlížeči:
Sportlemon

Atdhenet

Myp2ponline

Justintv


Odkazy na stažení programu:
Sopcast - DOPORUČUJEME
TVUplayer

Odkazy na sledováni na prohlížeči s požadovaným programem:

Veetle

Livetv


Odkaz, kde můžeme najít kanály pro:
Sopcast

TVUplayer

10:12:54 - 15.10.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 17584x