Villas-Boas: Čeká nás těžký souboj

Andre Villas-Boas doufá, že budeme pokračovat tam, kde jsme, když nás v sobotu na Stamford Bridge čeká Everton.
Dobrá forma byla zastavená mezinárodní přestávkou, ale může pokračovat o víkendu, i přestože víme, že našich posledních 5 zápasů v západním Londýně skončilo remízou.

„Pro zdůraznění tohoto zápasu je důležité, že Everton chce odjet po šesté zasebou neporažen ze Stamford Bridge. Musíme být ve střehu, protože to bude to hodně tvrdý souboj,“ upozorňuje manažer.

„Nejdůležitější věc, když skončí mezinárodní přestávka je, aby se tým dostal ihned na vítěznou vlnu. Podařilo se nám to proti Sunderlandu s dobrým výsledkem. Nemyslím si, že nám to překazí vítěznou sérii, protože je to pro všechny stejné a nejde to změnit, ale musíte se dostat do vítězného režimu ihned.“

„Dle mého názoru hrál Everton proti Liverpolu velmi dobře, i když prohrál. Takže jsou v dobrém stavu a znovu dokazují, že práce Davida Moyese je něco fantastického a i přes finanční problémy, které mají, je klub, který je dobře organizován a řízen, něco, na co by mohla být anglická veřejnost pyšná.“

„Ve dvou těžkých utkáních proti Evertonu a Queens Park Rangers se budeme snažit získat šest bodů a uvidíme, jak dokážeme těžit z této situace. Pokud se to nestane, budeme se muset o to víc soustředit na zbytek sezony Premier League,“ zakončil rozhovor kouč Blues.

Autor: Slondi

15:27:54 - 14.10.11 - EQUULUS - Mužstvo - 2756x