Torres musí o letenku na Euro bojovat

Trenér španělské reprezentace Vicente del Bosque vzkázal Fernandu Torresovi, že útočník Chelsea si bude muset letenku na Euro vybojovat dobrými výkony na klubové scéně.


Fernando Torres vstřelil vítězný gól ve finále evropského šampionátu v roce 2008 proti Německu, ale po svém přesunu z Liverpoolu do Chelsea v lednu letošního roku stále nedokázal najít svou starou zabijáckou formu. A Vicente del Bosque nyní přišel se zprávou, že bude vybírat sestavu pro Mistrovství Evropy podle současných výkonů jednotlivých hráčů a ne podle zásluh v minulosti.

Nikdo nebude mít žádná privilegia,“ zdůraznil Del Bosque. „Na jednotlivých postech je velká konkurence a my musíme být féroví. Fernando Torres za sebou zanechal velkou stopu v národním týmu, ale i nyní v něm hraje svou roli. V sestavě je díky svým výkonům na klubové scéně. Uvidíme, jak se před Eurem budou věci mít,“ řekl trenér španělské reprezentace.

Torres se v zápase s Českou republikou představil divákům v základní sestavě společně se svým spoluhráčem z Chelsea, Juanem Matou, ale nedokázal se gólově prosadit a po hodině hry byl střídán Davidem Villou.


18:37:04 - 10.10.11 - Zzepa - Reprezentace - 3168x