Jeffrey Bruma: Chci být jako Terry

19letá naděje Chelsea hostující v Hamburku, Jeffrey Bruma, má velké plány do budoucna. Nechal se slyšet, že by chtěl vyrůst v hráče, jakým je současný kapitán Chelsea i anglické reprezentace, John Terry.
Nizozemský obránce, který minulou sezonu strávil 4 měsíce na hostování v druholigovém Liecesteru a toto léto byl poslán na hostování do německého Hamburku, je přesvědčen o své budoucnosti v Chelsea a říká, že John Terry je hráč, kterému by se po svém návratu na Stamford Bridge chtěl vyrovnat.

Bruma, který zapůsobil na loňském hostování zároveň doufá, že nebude trvat dlouho a pod novým trenérem Villas-Boasem dostane příležitost dokázat, co v něm opravdu je. S příchodem portugalského taktika, který ihned naznačil, že bude sázet na mladé hráče, by se to mohlo povést. Dále věří, že jeho čekání na šanci v A týmu se vyplatí a získávání zkušeností od Johna Terryho by mu mohli být v budoucnosti k užitku.

"Na rovinu říkám, že byl můj vzor už od dětství," řekl Bruma v rozhovoru pro nizozemský deník De Telegraaf.

"Terry byl v Chelsea můj učitel, investoval do mě hodně času i energie a dokonce mi poslal SMS, když jsem byl na hostování v Liecesteru. Jeho úroveň je mým cílem," dodal.

V právě probíhající sezoně již Bruma za Hamburk připsal 4 starty a vstřelil 1 branku. Do Chelsea se vrátí příští léto.

21:00:00 - 09.10.11 - BlueAngel - Mužstvo - 2401x