Souhrn dne 7.9. a 8.9.

Je 8.9. 2011 přesně 19:00 a my Vám přinášíme Souhrn dne. Dozvíte se například jestli bude Drogba fit na zápas se Sunderlandem nebo jestli se Blues budou stále zajímat o Modrice.
Subotić:“Jestli odejdu z Dortmundu, tak jedině do Anglie!“
Obránce Dortmundu Subotić, o kterého má zájem Chelsea, Manchester United i Arsenal prohlásil, že jestli opustí Dortmund nezůstane v Německu. „Nemám důvod odejít, citím se zde dobře a je to skvělé město. Nikdy bych nemohl jít do jiného německého klubu, jestli bych odešel, mířil bych do nějakého ze špičkových anglických klubů,“ prohláesil Neven.

Drogba by měl být na zápas proti Manchesteru United fit
Útočník Chelsea Didier Drogba se zotavuje z těžkého otřesu mozku, který si přihodil při zápase s Norwich City. Trenér Blues řekl, že na sobotní zápas proti Sunderlandu Drogba ještě nenastoupí, na MU by však fit už mohl být. Musí to být povoleno z lékařského hlediska, aby se mohl vrátit do plné přípravy.

Chelsea už nejspíš o Modrice bojovat nebude
Andre Vias Boas prozradil, že se Chelsea v zimním období s největší pravděpodobností dále o Luku Modrice zajímat nebude. Chelsea se v létě tohoto záložníka několikrát snažila získat, avšak marně. Jeden z nejvíce diskutovaných možných transferů, Modric, tak nejspíš zůstane v Tottenhamu.

Oriol Romeu je připraven bojovat o základ v Chelsea
Mladý záložník, který do týmu přestoupil z Barcelony se chce poprat o své místo v základu. „Vím, že AVB mi nemůže slíbit místo v základu, ale vím, že mohu trvdě pracovat, učit se a když bude příležitost, využít ji nejlépe, jak budu umět. André je úplně jiný než Pep Guardiola, ale má také velmi blízko k hráčům, a to je důležité,“ řekl Romeu.


David Beckham by se mohl stěhovat do QPR
Beckhamovi končí smlouva v LA Galaxy v listopadu a očekává se, že si ji nenechá prodloužit. Jako nejpravděpodobnější se pak jeví jeho návrat do Anglie. Zájem o jeho osobu projevil jak majitel, tak manažer Queens Park Ragers, kteří si dělají nemalé šance na získání této anglické modly.

Inter Milán má v plánu nakoupit posily z Brazílie
V lednovém přestupovém období chce Inter značně posílit, nakupovat bude v Brazílii. Inter již je prý v pokročilém vyjednávání s agentem brazilského obránce Juana. Inter si také brousí zuby na mladičkého hráče Lucase. Za Juana jsou připraveni dát 6 miliónů euro a za Lucase až 20 miliónů.

„Barca má stále před Realem navrch,“ řekl Benitéz.
Bývalý šéf Liverpoolu Rafa Benitéz prohlásil, že Barca je stále lepším týmem, než Real Madrid. „Barcelona a Real Madrid jsou favorité na triumf v Lize mistrů, ale Barcelona je o level výš. Musíte se podívat, jak hrají celou sezónu a jak dosáhnou konečného sprintu,“ prohlásil Benitéz.

Sandro podepsal novou pětiletou smlouvu
Brazilský reprezentant ve službách Tottenhamu na White Hart Lane podepsal novou, pětiletou smlouvu, která mu vyprší v roce 2016. Sandro, 22letý záložník, v minulé sezóně odehrál za Tottenham 26 utkání a poprvé v dresu Spurs skóroval do sítě Chelsea krásnou střelou z velké vzdálenosti.

Nový stadion Juventusu je připravený
Fanoušci Staré dámy se dočkali nového stánku s kapacitou 41 000 lidí. První řady sedadel budou šest až sedm metrů od hřiště, takže diváci budou hru doslova cítit. Stavět se začal v roce 2009 a první tým, který se na stadionu „Juventus Arena“ představí, bude Neapol.


„Juventus Arena“

18:59:29 - 08.09.11 - Janie88 - Souhrn dne - 5230x