Luiz: Doufám, že se Neymar upíše Chelsea

Brazilská reprezentace se připravuje na zápas s Ghanou, který se dnes večer odehraje na Craven Cottage. David Luiz využil příležitosti a provedl brazilského mladíčka po Londýně a doufá, že Neymar přestoupí do Chelsea.


David Luiz se během pobytu brazilské reprezentace snaží přesvědčit svého reprezentačního kolegu Neymara, aby v lednu přestoupil do Luizova současného působiště a upřednostnil tak Chelsea před Realem Madrid, do kterého měl 19letý Brazilec nakročeno během letního přestupového období. Kromě Chelsea a Realu se o Neymara zajímala také Barcelona s Machačkalou.

Asistent André Villas-Boase Roberto Di Matteo se byl na Neymara podívat během zápasu Brazílie s Německem, který Kanárci prohráli 3:2 a David Luiz, který se po svém příchodu z Benficy stal miláčkem fanoušků Blues, provedl svého krajana po Londýně. Brazilci se v britské metropoli připravují na utkání s Ghanou, který se odehraje na Craven Cottage. David tak využil příležitost, aby Neymara přesvědčil k přestupu do Chelsea.

Strašně rád bych Neymara přivítal v našem týmu, ale je na něm, kde se rozhodne hrát. Ale doufám, že se upíše Chelsea. Neymar poznává Londýn a velice se mu líbí. A já jej také miluji. Je jedním z nejlepších měst na světě. Jediné, co mi zde chybí, je pláž,“ řekl David Luiz.


18:00:32 - 05.09.11 - Zzepa - Mužstvo - 5090x