Lampard nemá místo v reprezentaci jisté

Italský manažer anglického národního týmu Fabio Capello vzkázal všem stálicím v sestavě Albionu, že bude hráče vybírat podle formy, ne podle jména.


Fabio Capello varoval stálice v týmu Albionu, včetně Franka Lamparda, že nemají garantovánu pozici v základní sestavě. Lampard do zápasu Anglie proti Bulharsku, ve kterém Angličané zvítězili 3:0, zasáhl až v závěru druhého poločasu, kdy vystřídal Garetha Barryho. Capello postavil do středu zálohy Scotta Parkera a Garetha Barryho a neměl problém nechat Lamparda, který v dresu Albionu vstřelil 22 branek v 87 utkáních, sedět jen na lavičce náhradníků.

Je jedním z nejlepších anglických středních záložníků, ale jako manažer musím poslat na hřiště hráče a ne jména,“ uvedl na stranu Lamparda italský stratég Capello. „V této chvíli je Barry ve velmi, velmi dobré formě. Lampard potřebuje ještě pár zápasů na to, aby se rozehrál. V prvních dvou zápasech, které Chelsea odehrála, nehrál dobře. V posledním utkání proti Norwichi to už bylo lepší, ale potřebuji poslat do utkání hráče, kteří mají v danou chvíli lepší formu,“ pokračoval.

Albion v úterý čeká další utkání ve skupině G, tentokrát proti Walesu. Výhra může Capellův výběr definitivně posunou na Mistrovství Evropy konané v Polsku a na Ukrajině.


13:14:34 - 04.09.11 - Zzepa - Reprezentace - 3028x