Meireles: Nejsem Jidáš

Portugalský záložník se nechal slyšet, že do Chelsea nepřišel kvůli vidiny lepší smlouvy a sebevědomě prohlásil, že chce s Blues vyhrávat tituly.


Portugalský reprezentant přišel do Chelsea v posledních hodinách přestupového období za nezveřejněnou cenu po jediném roce stáveném na Anfield Road. Raul fanouškům vzkázal, že do Chelsea nepřišel kvůli vyšší částce na jeho výplatní pásce. Meireles se stal velkým oblíbencem fanoušků Reds, ale i přes to chtěl z Liverpoolu odejít, protože po několika letních příchodech byl vytlačen ze základní sestavy.

O Liverpoolu můžu říct jen to nejlepší,“ začal Meireles. „Byl to fantastický rok. Fanoušci si myslí, že jsem Jidáš, protože jsem prý přestoupil kvůli penězům. Ale nebylo to kvůli nim, vysvětlím to později, vzpomínky jsou stále čerstvé. Vše se to seběhlo velmi rychle. Můj odchod z Liverpoolu nestál jen na mém rozhodnutí, ale mám zde mnoho přátel a nikdy jej nepřestanu milovat,“ pokračoval 28letý Portugalec.

Meireles prozradil, že André Villas-Boas sehrál důležitou roli v jeho přestupu a dodal, že se svým novým týmem chce získávat tituly. „Byl jsem rád, že měl o mne zájem. Nejdůležitější je, abych ze sebe vydall úplně vše, abych pomohl Chelsea vyhrávat tituly,“ zakončil Raul.


12:18:50 - 03.09.11 - Zzepa - Mužstvo - 3684x