Souhrn dne 22.8.

Je 19 hodin a chelseafc.cz Vám přináší Souhrn dne.


Chelsea podala další nabídku za Luku Modrice
Chelsea chce tentokrát za Luku Tottenhamu zaplatit 30 mil. liber. Tento záložník dnes nenastoupí proti utkání s MU, a to kvůli údajnému zranění třísel. Nechal se však slyšet, že za Tottenham už necche dále hrát a nelíbí se mu, že ho klub nechce do Chelsea pustit.

Záložník Chelsea Yossi Benayoun chce přestoupit do Tottenhamu
Benayoun oznámil, že jeho budoucnost by se měla definitivně vyřešit ve středu a přátelům se svěřil, že doufá, že se bude moct ke Spurs připojit již v sobotu. Jeho krok však prý nemá nic společného se zájmem Chelsea o záložníka Tottenhamu Modrice.

Kalas odchází na hostování
Tomáš Kalas odchází na hostování do nizozemského klubu Vitesse Arnhem. Původně měl Kalas ještě jeden rok v Chelsea zůstat, jenže díky veklému výkonnostnímu pokroku si Chelsea přeje, aby pravidelně hrával v nejvyšších soutěžích. Z Vitesse se vrátí zpět do Chelsea po skončení sezóny.

Mata dnes podstoupí lékařskou prohlídku
Juan Mata dnes přiletí do Londýna, aby podstoupil lékařskou prohlídku. Poté se vrátí do Španělska, aby se rozloučil s "těmi, kteří si to zaslouží". Chelsea se dohodla s Valencii včera a Blues pošlou do Španělska 30 milionů Euro.

Ruská Machačkala chce získat dalšího hráče, tentokrát Daniela Alvese
Po úspěšném přestupu Samuela Eto´oa Machačka ubírá svůj zájem na obránce Barcelony, který loni podepsal v Barceloně smlouvu do roku 2015. Ruský klub chce za Alvese údajně nabídnout 40 milionů €.

PSG přiznává, že se jim nepodařilo získat utočníka MU Berbatova
Francouzský klub byl připraven zaplatit 12 mil. liber, ale Sir Alex Ferguson se nechal slyšet, že s Berbatovem na další sezónu počítá. "Telefonoval jsem se Sirem Fergusonem, ale on mi řekl, že Berbatov není na prodej," uzavřel tak spekulace kolem přestupu sportovní ředitel PSG Leonardo.

Aquilani se vrátí do Itálie
Alberto Aquilani není součástí plánů do budoucna manžera Reds Kennyho Dalglishe a italův agent prohlásil, že přestup jeho svěřence do AC Milán bude zpečetěn to čtvrteční noci. Aquilani, který strávil minulou sezónu v Juventusu, by měl do AC přijít za 5,5 milionů Liber. Když jej Liverpool v roce 2009 kupoval, zaplatil 17,5 milionů Liber.


19:11:08 - 22.08.11 - Zzepa - Souhrn dne - 4057x