Rajkovic přestoupí do Hamburku

Frank Arnesen získá další posilu ze svého bývalého působiště. A celkově již pátou. Po Manciennovi, Brumovi, Salovi a Toremu se do německého přístavního města stěhuje také 22letý Slobodan Rajkovic.


Slobodan Rajkovic opustí Chelsea ne z toho důvodu, že by o něj André Villas-Boas nestále, ale kvůli tomu, že nedostal pracovní povolení. Bývalý sportovní ředitel Chelsea Frank Arnesen zastává v Hamburku stejnou roli a zdá se, že si v Hamburku zakládá malou kolonii mladých hráčů Blues. Rajkovic se tak stane již pátou posilou HSV ze Stamford Bridge.

Slobodan strávil poslední sezóny na hostování v nizozemské Eredivisie. Během této doby vystřídal dres PSV, Twente a posledně Vitesse. Hamburk pošle do západního Londýna 3 miliony Euro a 22letý srbský stoper by měl v přístavním městě podepsat čtyřletou smlouvu. Hamburk potřebuje zpevnit defenzívu, protože obdžel 10 gólů ve třech Bundesligových utkáních. Rajkovic možná bude tou správnou volbou jak pro současnost, nebo vzhledem k jeho schopnostem i do budoucna.


17:40:38 - 22.08.11 - Zzepa - Přestupy - 3632x