Souhrn dne 20.8.

Vzhledem k zápasu 2. kola mezi Chelsea a WBA přicházíme s dnešním souhrnem dne o hodinu dříve. Jaké jsou dnešní výsledky už odehraných zápasů 2.kola? Do jaké ankety se můžete zapojit? Co se děje v Chelsea i ve světě? Čtěte dnešní Souhrn dne.


Sestava proti WBA je následující:
Hilário - Bosingwa, Alex, Terry, Cole - Ramires, Mikel, Lampard - Anelka, Torres, Kalou

Alex je v kontaktu s Juventusem

Brazilský stoper oznámil, že je v kontaktu s italským Juventusem. Ten se o Alexe dlouhodobě zajímá a 29letý obránce se nechal slyšet, že hrát v Itálii by pro něj byla velká příležitost. Jenže Stará dáma jej chce získat jen na hostování a o to Alex nestojí. Dal jasně najevo, že pokud o něj Italové vážně stojí, budou muset jej koupit.

Matovi by nevadilo zůstat ve Valencii

Juan Mata si myslí, že i nadále může ve Valencii fotbalově růst a nevadilo by mu, kdyby zůstal ve španělském klubu. O 23letého španělského reprezentanta se zajímal také Tottenham a Arsenal, avšak Chelsea je velmi blízko jeho podpisu. Celý přestup by mohl být hotov během následujících pár dní.

Villas-Boas chválí Obiho Mikela
Portugalský trenér Chelsea AVB tvrdí, že nigerijský reprezentant John Obi Mikel bude připraven k naskočení do zápasu a také ho chválí za statečnost, kterou prokázal minulý týden, kdy odehrál celý zápas s vědomím, že jeho otec je nezvěstný. V zápase navíc neudělal žádné závažné chyby a jednou nebezpečně ohrozil branku.

Anketa profootball.cz o plakáty!
Web největšího českého časopisu o evropském fotbalu - Profootball, vyvěsil na svých stránkách anketu o plakáty, které budou v září v plakátovém speciálu. Nevejdou se tam samozřejmě všechny, ale fanoušci mají možnost zvolit si své oblíbence. Z řad Chelsea se tam vyskytují Fernando Torres, Romelu Lukaku a David Luiz. Proto pokud stojíte o plakát velké velikosti někoho, případně všech těchto tří hráčů se přihlaste/zaregistrujte na www.profootball.cz a v pravé části hlasujte! Hlas můžete dát pouze jednomu hráči, nejlépe tomu hráči Chelsea, jež má nejmenší počet hlasů, aby se objevilo na plakátech co nejvíce hráčů The Blues.


Valdano okomentoval neshody Realu Madrid s Barcelonou
Bývalý generální ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano, který byl propuštěn z důvodů posílení pravomocí José Mourinha okomentoval nevraživý vztah, který k sobě Real s Barcelonou po odvetě španělského Superpoháru opět chovají. „To co se stalo...no, řekněme, že to nejsou přesně hodnoty, které by Real Madrid či José Mourinho vyznávali. Jsem přesvědčen, že nikdo není na to, co se talo hrdý,“ řekl Valdano pro ADN Deportes. „Mourinho přišel do klubu se 109letou historií a samozřejmě, že reprezentuje klub velmi solidní kulturou. Co se v těchto vypjatých momentech stalo mezi Realem a Barcelonou, ale nabralo až příliš vysokých obrátek.“

Forlán zatím není v kontaktu s Interem
Ačkoliv se kvůli odchodu Samuela Eto'a z Interu do Machačkaly velmi hojně spekuluje o příchodu Diega Forlána, jeho agent odmítá, že by byl s milánským velkoklubem v kontaktu. Kontakt prý nastane až poté, co bude přestup Eto'a 100 % dokončen. Vzhledem k tomu, že se ale tento přestup brzy stane realitou, zřejmě Forlán do Itálie opravdu zamíří.

Dosavadní výsledky 2. kola Premier League
Před za chvíli začínajícím zápasem Chelsea se dnes už odehrálo několik zápasů 2. kola nejvyšší anglické soutěže. Pojďme si je proto přiblížit:
Sunderland - Newcastle United 0:1
Arsenal - Liverpool 0:2
Aston Villa - Blackburn 3:1
Everton - Queens Park Rangers 0:1
Swansea - Wigan 0:0


19:00:00 - 20.08.11 - Petric32 - Souhrn dne - 4282x