Souhrn dne 31.7.

Je 19:00 SEČ a my vám přinášíme poslední Souhrn dne tohoto měsíce. Rozhodně ovšem ne zcela poslední Souhrn dne. A co se uvnitř dočtete? Podívejte se sami!Villas-Boas spokojený z výsledkem zápasu
Manažer Chelsea André Villas-Boas byl spokojený s předvedeným stylem hry jeho svěřenců a slibuje, že jeho tým bude nadále hrát útočný fotbal s velkým procentem držení míče. Zároveň prohlásil, že výhra nad Aston Villou je dobrým znamením před startem nové sezony Premier League, a že útočnou zbraní Chelsea je její defenzivní práce.

John Terry tvrdí, že Villas-Boas potřebuje důvěru

Stoper a dlouholetý kapitán Blues, John Terry, vzkazuje vedení Chelsea, aby se vyvarovala jakýchkoliv bezmyšlenkovitých reakcí a důvěřovala bývalému kouči Porta, že dokáže na Stamford Bridge přivést stabilitu, která je v současnosti tak nutná. Také říká, že už když přišel Carlo Ancelotti, doufal, že vydrží a přinese stálost, ovšem to nevyšlo, přesto novému trenérovi znovu důvěřuje.

Gourlay neočekává další výrazné přestupy
Ředitel Chelsea Ron Gourlay se během následujícího týdne setká s André Villas-Boasem a až na možný odchod jednoho až dvou hráčů na hostování neočekává, že by na Stamford Bridge přišel někdo nový. Vše se ovšem zcela rozhodne až poté, co se sejde s Villas-Boasem.

Johnson zřejmě zůstane v Manchesteru City
Anglický reprezentant Adam Johnson, který byl spojován s odchodem do západního Londýna, uznává, že si ne vždy rozumí s Robertem Mancinim, přesto je šťastný, že ho jeho trenér podržel a všechny spekulace zahrál do outu. Konkrétně vzkázal novinářům, že je Johnson částí jeho plánů, i když ví, že Johnson si o něm nemyslí, že je tím pravým trenérem pro City.

Santos hrozí stížností na Real Madrid
Brazilský Santos zopakoval své odhodlání udržet Neymara v Santosu minimálně do Mistrovství světa klubů a varovali španělský velkoklub před byrokraticky nebezpečným jednáním. Real Madrid by se totiž mohl pokusit vyplatit Neymarovu výkupní klauzuli bez souhlasu Santosu, a to by se zcela jistě nelíbilo nejvyššímu vedení FIFA, kam by Santos toto jednání případně nahlásil.

Pokud Cesc chce, zůstane, říká Wenger

Manažer Gunners Arséne Wenger prohlásil, že chce vyřešit budoucnost jeho kapitána a Samira Nasriho během následujících 10 dní a naznačil, že by se mohl zajímat o Juana Matu.

Stekelenburg přestoupil do Říma
Vicemistr světa a brankář nizozemské reprezentace Maarten Stekelenburg se dohodl na podmínkách smlouvy s římským AS. Bývalé opoře Ajaxu nyní vyprší smlouva ve věčném městě v roce 2015.

Mata do Tottenhamu nechce
Valencijský útočník a terč Arséna Wengera se nezajímá o nabídku která přišla od rivalů Arsenalu z Tottenhamu. Boss Kohoutů Harry Redknapp vyjádřil svůj zájem o španělskou hvězdičku, ale 23letý rodák ze severošpanělského Burgosu by dal raději přednost Gunners. Nebo zůstat tam, kde je.

Proběhl los kvalifikace MS 2014, zde jsou kompletní evropské skupiny:

Skupina A: Chorvatsko, Srbsko, Belgie, Skotsko, Makedonie, Wales.
Skupina B: Itálie, Dánsko, Česká republika, Bulharsko, Arménie, Malta.
Skupina C: Německo, Švédsko, Irsko, Rakousko, Faerské ostrovy, Kazachstán.
Skupina D: Nizozemsko, Turecko, Maďarsko, Rumunsko, Estonsko, Andorra.
Skupina E: Norsko, Slovinsko, Švýcarsko, Albánie, Kypr, Island.
Skupina F: Portugalsko, Rusko, Izrael, Severní Irsko, Ázerbájdžán, Lucembursko.
Skupina G: Řecko, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko.
Skupina H: Anglie, Černá Hora, Ukrajina, Polsko, Moldávie, San Marino.
Skupina I: Španělsko, Francie, Bělorusko, Gruzie, Finsko

19:00:00 - 31.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3332x