Sturridge: Odměněni dnem volna

Daniel Sturridge včera večer vstřelil svůj první gól v přípravném zápase proti Kitchee. A doufá, že mu tento zásah pomůže k prosazení se do základní sestavy.


21letý reprezentant Anglie šel v polovině minulé sezóny na hostování do Boltonu, kde ve 12 zápasech vstřelil 9 gólů. Ve včerejším zápase šel v 60. minutě za Maloudu a hned po 13 minutách vsítil gól, kdy v malém pokutovém území neváhal a pravou nohou rychle vystřelil a brankař neměl nárok nějakým způsobem zasáhnout.

„Jsem velice šťasten za gól,“ řekl po zápase Dany. „Před zápasem jsem se cítil trošku unavený, navíc se tu nedá ani moc spát kvůli horku a suchu, které v Asii je.“

Dany je velice spokojený pod novým trenérem André Villasem Boasem, do Cobhamu dorazil o trochu déle kvůli reprezentačním povinnostem, ale ty trvaly jenom 3 dny.

„Tréninky pod Andrém jsou velice vyčerpávající, také jsem se necítil zcela fit po reprezentačním zápase, takže je pěkné dostat den volna navíc v Hong-Kongu, je tu dost obchodů a dalších věcí, které se dají prozkoumaty,“ zakončil svojí řeč Danny.

Autor: Dante

11:11:40 - 28.07.11 - EQUULUS - Mužstvo - 2347x