Dynamo Moskva potvrdilo zájem o Zhirkova

Výkonný ředitel Dynama Moskva, Roman Dyakov, potvrdil zájem klubu z ruské metropole o 27letého univerzála Chelsea, Yuri Zhirkova.


Zhirkov je spojován s návratem do vlasti po celou dobu trvání letní přestávky. A nyní výkonný ředitel Dynama prohlásil, že Yuri by mohl být skvělou volbou na post levého záložníka a potvrdil zájem moskevského klubu o ruského reprezentanta, kterého na Stamford Bridge doporučil Guus Hiddink. Zdůraznil však problém s dosažením finančních prostředků, které by Chelsea za Zhirkova případně požadovala.

O Zhirkova mají zájem skoro všechny kluby z ruské Premier League," řekl Roman Dyakov, výkonný ředitel Dynama Moskva, pro Sky Sports. „Doposud jsme však nekontaktovali ani Chelsea, ani hráče. Tušíme, kolik za Zhirkova nabídla Makhachkala či Rubin Kazaň, takže víme, kolem jaké sumy by se měla naše nabídka pohybovat." 

„Yuri by byl ideální volbou na post levého záložníka v našem klubu a kdyby se k nám rád chtěl připojit, byli bychom velmi šťastní. Na druhou stranu, bojovat s jiným klubem a snažit přebít jejich nabídku, určitě nebudeme. To od nás nemůžete očekávat," pokračoval Dyakov.

Sám Zhirkov v minulém týdnu popřel skutečnost, že by byl v kontaktu s Dynamem ohledně jeho přestupu do ruského hlavního města. Současně také přiznal, že je stále otevřený vůči možnostem opustit Chelsea, ve které se za dva roky svého působení nedokázal zabudovat nastálo do základní sestavy.


15:15:00 - 18.07.11 - Zzepa - Přestupy - 3342x