Souhrn dne 10.7.

Je 10.7., 19 hodin a Chelseafc.cz jako každý den přichází se Souhrnem dne. Dnešní den přinesl mnoho informací o Chelsea, ale už méně těch důležitějších z ostatních klubů. Pojďme si tedy vše v klidu přečíst.

Zprávy z „domova"

Modrić se chce připojit k Chelsea
Luka Modrić. Jméno které je v posledních dnech velmi často skloňované. Modrić se nyní vyjádřil, že se chce přidat k týmu Andrého Villas-Boase. Jenže předseda Tottenhamu Daniel Levy se rozhodl, že Luka u Spurs zůstane. A to za každou cenu. Žádný z hráčů A-týmu Spurs se prý totiž nebude prodávat. A pokud by se to Modrićovi nelíbilo a nepřijal podmínky Tottenhamu na zvýšení platu, bude vysedávat na lavičce, či dokonce na tribuně. My vás jistě budeme informovat o tom, jak se tento příběh bude dál vyvíjet.

Redknapp si myslí, že Villas-Boas to v Chelsea zvládne
Manažer Tottenhamu Hotspur se dnes vyjádřil ke jmenování Andrého Villas-Boase trenérem Chelsea. „Je to skvělá práce. Musel by jste být hlupák, aby jste v Chelsea s těmi hráči neodvedl dobrou práci. Vejdete do šatny a vidíte hráče jako Terry, Lampard Drogba. To jsou přirození vůdci týmu."

Legenda Liverpoolu prohlašuje, že Torres už se na vrchol nedostane
Bývalý střelec Liverpoolu, John Aldridge, se nechal slyšet, že Fernando Torres už nikdy nebude ve své kariéře tak vysoko, jako tomu bylo dříve v Liverpoolu. „Všichni říkají, že se vrátí jeho stará forma, ale já s nimi nesouhlasím. Nemyslím, že by dokázal vrátit formu, kterou měl v Liverpoolu před dvěma sezonami."

Bayern Mnichov se zajímá o Alexe
Bavorský velkoklub se nedávno neúspěšně pokusil získat obránce Manchesteru City, Jerome Boatenga. Nyní se podle jistých informací zajímá o 28letého Alexe z Chelsea, o kterého už se dříve toto léto lehce zajímala.

Falcao chce novou smlouvu v Portu a do Chelsea nemíří
Cíl Chelsea a pochopitelně jako vždy i Realu Madrid, Radamel Falcao, se podle nejnovějších informací nebude stěhovat ani do Londýna, ani do Madridu a nejspíše ani nikam jinam. Kanonýr, který v současné době slouží své Kolumbii v Argentině na Copa Américe, bude chtít podepsat novou smlouvu ve svém současném klubu, v Portu. Výkupní klauzule by měla být zvednuta ze 30 milionů na 45 milionů eur.

Obránce Rolando by rád přišel do Chelsea

Stoper Porta, Rolando, se vyjádřil, že by rád pokračoval ve stopách Andrého Villas-Boase a připojil se k Chelsea. „Bavilo mě s ním pracovat a pokud mě André chce, má moje číslo. Všichni chtějí pro sebe to nejlepší a pokud mě přijde nabídka, poté uvidíme."

Chelsea se zajímá o více hráčů Realu Madrid
Kromě o Pepého, jak už dříve bulvár informoval, se Chelsea podle nejnovějších informací zajímá i o Ángela Di Maríu. Di María se podle španělského tisku nedohodl se svým zaměstnavatelem na nové smlouvě, a tak se přibližuje možnost odchodu na Stamford Bridge. Druhý cíl Pepé, se nyní taktéž zdá reálnější, kvůli výpadku Michaela Essiena, který hraje na místě, kde se může Pepé také objevovat.

Několik klubů se zajímá o Sturridge
Daniel Sturridge je cílem více anglických týmů. Pochopitelně jedním z nich je Bolton, za který Danny válel celé jaro. Dalšími kluby jsou Newcastle a Stoke City. Právě Stoke je nejčerstějším zájemcem o mladého talenta anglického fotbalu. Stoke nabízí Chelsea 6 milionů liber. To je ovšem velmi málo, na to jak je Sturridge talentovaný.

Zprávy ze „světa"

Brazílie zachránila remízu s Paraguayí

Obhájci titulu Copa América z Brazílie se zatím trápí. Po úvodní bezgólové remíze opět berou jen jediný bod. Dokonce až v 90. minutě bod Brazílii vystřelil Fred. Ramires opět nastoupil do základní sestavy a byl jedním z minima světlých bodů na mapě výkonů Brazílie. David Luiz se do hry nedostal. Propadákem zápasu byl jednoznačne Dani Alves, který byl u obou inkasovaných gólů, a tak se očekává, že ho v dalším zápase nahradí zkušený Maicon.

Citizens chtějí nabídnout za Aguera 40 milionů

Manchester City se chystá nabídnout velmi vysokou nabídku za střelce Atlétika Madrid. Tento by se přestup nakonec zdál velmi logický, protože Citizens nejspíš upláchne jejich kapitán Carlos Tevéz.

19:00:00 - 10.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3710x