Souhrn dne 2.7.

Jaké spekulace i ověřené informace se dnes objevili ve světě? Dozvíte se jako vždy uvnitř dnešního souhrnu dne!

Zprávy z „domova"

Holland ani Čech nevidí problém ve věku Villas-Boase
Asistent trenéra Steve Holland je přesvědčený, že pro André Villas-Boase budou v jeho novém působišti mnohem důležitější zkušenosti, nežli věk. Podobné stanovisko zastává i brankář Petr Čech.

Lúcio by mohl zamířit do Anglie
33letý obránce Interu Milán Lúcio by mohl „na stará kolena" zamířit na Britské ostrovy. Konkrétně do Chelsea, Arsenalu, nebo Manchesteru City. Opět ovšem musím upozornit na Lúciův věk, který se vylučuje s cílem vedení Chelsea omlazovat kádr.

Anderlecht sdělil Chelsea cenu za Lukakua
RSC Anderlecht se konečně vyjádřil v otázce požadované ceny za jejich hvězdu, Romela Lukakua. Ten už několikrát sám prohlásil, že se na Stamford Bridge stěhovat chce. Podle Daily Express je zmíněná cena přibližně 18 milionů liber.

Chelsea připravuje další útok na Modriće
Vedení Blues se nevzdává. Řeč je o honu na Luku Modriće, který sám prohlásil, že by do jakéhosi klubu, který přesně odpovídá Chelsea, rád zamířil. Tottenham ovšem o přestupu nechce nic slyšet. Pokud by tato možnost nevyšla, je zde alternativa v podobě Samira Nasriho z Arsenalu.

Arsenalské naděje na Cahilla ohrožovány Chelsea
Daily Mail dnes prohlásil, že Gary Cahill by se mohl stát prvním úlovkem André Villas-Boase v Chelsea. Údejně řekl svým skautům, že chce 25letého Angličana jako partnera Johna Terryho na stoperu. Villas-Boas by ale měl jednat rychle, protože o Cahilla se nezajímá jen Chelsea a Arsenal, ale také Tottenham.

Zprávy ze „světa"

Argentina remizovala s Bolívií
Sergio Agüero zachránil Argentinu 15 minut do konce zápasu před potupnou porážkou od Bolívie, která se šťastně ujala vedení hned na začátku druhého poločasu. Obdivovaný Lionel Messi je bez Xaviho a Iniesty jednoduše poloviční a byl jedním z největších propadáků zápasu.

Adebayor stále sní o Realu Madrid
Tožský reprezentant Emmanuel Adebayor trvá na tom, že udělá vše pro to, aby se vrátil do klubu, kde strávil půl roku na hostování. „Čekám. Jsem rozhodnutý, co chci. Jediná věc, která je v mé hlavě, je hrát za Real Madrid," řekl Adebayor pro deník Marca.

Zidane: Barcelona má štěstí, že má hráče z La Masie

Hvězda královského Realu Madrid, Zinedine Zidane, se vyjádřil na adresu vychovaných talentů Barcelony, kteří jsou nyní označováni za nejlepší hráče světa. „Jsou šťastní, že mají vyjímečnou generaci hráčů z jejich mládežnického systému. Ale takových generací moc nebude."

Adam zatím zůstává v Blackpoolu

Liverpool se stále více a více snaží získat kapitána Blackpoolu, Charlieho Adama. Ten to ale prozatím příliš neřeší a vrací se do přípravy se Seasiders. I když ne tak docela, Adam už si prý pohovořil s předsedou Blackpoolu o své budoucnosti.

O Fabregase stojí i Real Madrid
Jako by se nepsalo o Realu všude, nyní se o něm bude psát ještě více. Madrid se totiž pokusí bojovat se svým rivalem Barcelonou o Cesca Fabregase. Podle Sky Sports Real již dostane Arsenal od Realu nabídku.

Rijkaard novým trenérem Saúdské Arábie

Nizozemec Frank Rijkaard, bývalý manažer Barcelony, Galatasaraye a nizozemského národního týmu se stal novým trenérem reprezentace Saúdské Arábie. 48letý bývalý hráč Ajaxu a AC Milánu podepsal v pátek 3letý kontrakt.

19:00:00 - 02.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3858x