Terry zůstane kapitánem

André Villas-Boas plánuje ponechat kapitánskou pásku na paži Johna Terryho a také slíbil, že hodlá soudit hráče podle jejich přínosu pro tým, ne podle jejich postavení v minulosti.


John Terry nosí kapitánskou pásku od doby, kdy mu ji svěřil José Mourinho v roce 2004. V současné době je také kapitánem anglické reprezentace, kterou vede Fabio Capello. Nový manažer Blues po svém příchodu neměl v záměru měnit měnit kapitána, a proto jím i pro další sezóny zůstane John Terry.

John je kapitánem tohoto klubu a také jím zůstane po dobu, kdy bude schopen předvádět podobné výkony, jaké ukazoval v posledních šesti nebo sedmi letech. Řekl André pro The Sun. „Po většinu doby, kdy nosil kapitánskou pásku, byl velmi úspěšný a reprezentuje tak úspěšnou historii tohoto klubu v posledních letech. Vím, že většina hráčů v kabině vidí Johna jako vůdce a hráče, který je motivuje. A proto, pokud bude John v týmu, bude kapitánem.“ Pokračoval 33letý Portugalec.

Terry v loňském roce přišel o kapitánskou pásku v anglické reprezentaci, kdy mu ji Fabio Capello odebral po propuknutí Johnovy milostné aféry. Na začátku roku mu byla páska navrácena, z důvodu dlouhodobého zranění tehdejšího kapitána Albionu, Rio Ferdinanda. Capello se totiž nemohl dívat na to, jak páska několikrát během jednoho utkání změnila svého majitele.


11:20:00 - 30.06.11 - Zzepa - Mužstvo - 3502x