Souhrn dne 23.6.

Na místo koho má přijít Falcao? Kdo posílil Man United? Kdo vyhrál Copa Libertadores? Je 19 hodin a opět jsme tady s rubrikou Souhrn dne.


Zprávy z „domova“ 

Villas-Boas chce Falcaa místo Torrese

Nový manažer Chelsea chce přivést ostrostřelce Porta Flacaa, který by nahradil Fernanda Torrese a nikoli Didiera Drogbu. Chelsea údajně hledá kupce na Torrese a Falcaův příchod je závislý na tom, zda bude nějaký klub mít o Torrese zájem. 

 

Zprávy ze „světa“ 

Ashley Young hráčem United

Manchester United dotáhl do konce přestup anglického reprezentanta Ashleyho Younga. United zapalatili Aston Ville 17 milionů Liber a Young se Rudým ďáblům upsal na následujících 5 let. 

Santos zvítězil ve finále Copa Libertadores

Ve finále Copa Libertadores porazil Santos Penatrol 2:1 díky gólu Neymara a Danila. Za Penatrol už jen snížil Peixe. Santos se tak stal celkovým vítězem po dlouhých 48 letech. 

Scott Carson připraven opustit WBA

Brankář West Bromwiche Scott Carson je na lékařské prohlídce v tureckém Brusasporu. Hned poté by měl podepsat 3letý kontrakt. Bursaspor příchod 25letého brankáře potvrdil na svých oficiálních stránkách.

Vela Arsenal neopustí

Podle agenta Carlose Vely, jeho svěřenec toto léto ani v blízké budoucnosti Arsenal neopustí. Vela strávil druhou polovinu sezóny na hostování ve West Browichi, ale ani tam se mu nepovedlo natrvalo proniknout do základní sestavy. Arsenal se potřebuje zbavit několika hráčů a očekávalo se, že jedním z nich bude právě Vela.


19:00:00 - 23.06.11 - Zzepa - Souhrn dne - 3982x