Falcao by mohl brzy následovat Andreho

Radamel Falcao by se mohl stát první posilou nového manažera Chelsea Andre Villas-Boas. Samotný Falcao by se přestupu nebránil a Porto mu v cestě bránit nebude.


Manažer Chelsea, Andre Villas-Boas, chce údajně do Chelsea přivést minimálně jednu ze svých opor z Porta, Kolumbijce Falcaa. Sám ostrostřelec se nechal slyšet, že si chtěl vyzkoušet hrát na nejvyšší úrovni. Mohl by tak být připraven opustit FC Porto a stěhovat se na Stamford Bridge.

Nechávám to na svém agentovi.“ Řekl Falcao. „Jsem v klidu, ale vím, že se situace někam pohla. Chci pokračovat v tvrdé práci a jsem přesvědčený, že můžu hrát v nejlepších soutěžích, jako je ta v Anglii. Pokud má o mne Chelsea zájem, musí začít s vyjednáváním“ Pokračoval.

Falcao má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 26 milionů Liber a prezident Porta, Pinto da Costa, tuto cenu nesníží. Da Costa nestál v cestě Villas-Boasovi a co se týče hráčů zaujme stejný postoj. Pokud Chelsea pošle do Porta odpovídající balík peněz, nebude Falcaovi v cestě na Stamford Bridge nic bránit.


16:25:41 - 23.06.11 - Zzepa - Mužstvo - 4236x