Souhrn dne 22.6.

Dnes s naší pravidelnou rubrikou přicházíme o něco později než obvykle. Hlavní zprávou dne je jmenování nového manažera Chelsea, ale není sama. Birmingham City již také má náhradu za Alexe McLeishe.

Zprávy z „domova“

Villas-Boas údajně dostal 80M Liber na posily

Tyto peníze Andre nejpíše použije na koupi Portského dua Moutinho – Falcao a Brazilce Neymara. Ohledně Moutinha s Falcaem by neměly být žádné problémy. Vedení Porta oznámilo, že by jejich prodej vypadal stejně jako odchod Villas-Boase. Moutinha si portugalci cení na 35 milionů Liber, Falcaa na milionů 26. Pokud Chelsea Portu pošle tyto peníze na účet, nic by jejich příchodu na Stamford Bridge bránit nemělo. To rozhodně neplatí pro Neymara. Chelsea již podala nabídku ve výši 30 milionů Liber. Ta však byla Santosem odmítnuta.

Andre Villas-Boas manažerem Chelsea

Toto je zpráva dne. Všechny internetové stránky psaly hlavně o této skutečnosti, proto vám žádnou jinou novinku ohledně Chelsea nepřineseme.

 

Zprávy ze „světa“

Varane v kontaktu s Realem Madrid

Lens potvrdilo, že je v kontaktu s Realem Madrid ohledně 18letého obránce Raphaela Varaneho. Varane vyjádřil touhu oblékat dres Bílého baletu a Real doufá, že se mu Varaneho vyfouknout Manchesteru United a Paris Saint-Germain. Prezident Lens uvedl, že se možná Varaneho přestup povede dokončit ještě dnes.

Djibril Cissé má nakročeno do Lazia

Panathinaikos musí prodat některé hráče a o Cissého se začal zajímat Lazio Řím. Vice-prezident Panathinaikosu potvrdil, že by 29letý Francouz mohl jejich klub opustit. „Víme, že ztráta Djibrila bude pro nás těžká, ale Panathinaikos se nemůže hnout kupředu, aniž by prodal některé své hráče.“ Řekl.

Chris Hughton manažerem Birmingamu City

Bývalý manažer Strak z Newcastelu vystřídá Alexe McLeishe a stane se novým manažerem vítězů Carling Cupu. 52letý Angličan porazil v souboji o tuto pozici Roberta Di Matteo.

Bendtner do Dortmundu?

Anglická média a Niclasův agent tvrdí, že se je o Bendtnera začal zajímat německý mistr Borussia Dortmund. Arsenal si 23letého útočníka cení na 13 milionů Euro. „Můžu potvrdit, že Borussia má zájem Niclase koupit. Jak daleko jsou vyjednávání, říct nemůžu.“ Řekl Bendtnerův agent.

Adam Němec se zranil na tři měsíce

Slovenský útočník Kaiserslauternu Adam Němec spadl doma z třešně a následná zranění si bude léčit nejméně tři měsíce. Skoro jistě tak přijde o část letní přípravy, ne-li celou. 


19:50:00 - 22.06.11 - Zzepa - Souhrn dne - 4298x