Andre Villas-Boas manažerem Chelsea

Chelsea dnes potvrdila, že se jejím novým manažerem stal Andre Villas-Boas. 33letý Portugalec se Chelsea upsal na 3 roky.

Chelsea dnes oficiálně zveřejnila, že již má nástupce Carla Ancelottiho, který byl vyhozen v květnu. Stal se jím 33letý Portugalec Andre Villas-Boas, který se Chelsea upsal na 3 roky. V úterý Andre rezignoval na post trenéra v Portu a nyní se vrací do klubu, ve kterém již dříve působil v roli asistenta Josého Mourinha.

 Pro Chelsea je velkým potěšením představit Andre Villas-Boas jako budoucího manažera našeho klubu.“ Uvedla Chelsea. „Přijal 3letý kontrakt a pracovat začne ihned. Andre byl skvělým kandidátem na toto místo. Je jedním z nejtalentovanějších mladých trenérů na světě a v relativně krátké době toho již hodně dokázal.“

„Andre přinese své manažerské zkušenosti zpět do klubu, který již zná ze svého dřívějšího tříletého působení. Vždy jsme si jej velmi vážili a všichni se těšíme, až jej u nás přivítáme.“ Uvedl klub ze Stamford Bridge.

Po Boasově jmenování se rozpoutaly spekulace, koho si s sebou přivede. S sebou si chce z Potra přivést kondičního trenéra a skauta. Jeho asistent Pereira jeho nabídku odmítl a stal se novým trenérem FC Porto. Do londýna by se z portugalského klubu mohli také stěhovat Falcao a Moutinho, o které Villas-Boas hodně stojí.

 

Celá redakce mu přeje hodně úspěchů v jeho novém působišti.


13:49:52 - 22.06.11 - Zzepa - Mužstvo - 5018x