Souhrn dne 19.6.

Je 19 hodin a opět jsme tady s rubrikou Souhrn dne. Uvnitř se například dozvíte, že Daniela Sturridge chce nejeden tým získat na hostování.


Zprávy z „domova“ 

Spurs vyloučili Modrićův odchod
Tottenham uvedl, že v průběhu tohoto léta nehodlají pustit žádného z klíčových hráčů klubu. To platí i pro bývalého hráče Dynama Záhřeb. „Budujeme silný tým, abychom se v budoucnu drželi na nejvyšších místech v tabulce.“  uvedl Tottenham na svých oficiálních stránkách. Dále také uvedli, že Modriće neprodají za jakoukoli cenu. 

Chelsea zvýšila nabídku za Modriće
I když Spurs dali jasně najevo, že chorvatského reprezentanta neprodají, Chelsea se nevzdává a zvýšila nabídku na 25 milionů Liber. Předchozí nabídku Spurs odmítli a označili ji za směšnou. Blues o Modriće hodně stojí a nejpíše tato nabídka není poslední.

Newcastle chce získat Sturridge na hostování
Straky pokračují v omlazování týmu a jejich dalším cílem se stala naděje Chelsea, Daniel Sturridge. Newcastle již získal tyto hráče: Yohan Cabaye, Sylvain Marveaux a Demba Ba. Nyní by rádi přivedli na hostování Daniela Sturridge. O něj má také zájem Bolton, který by ho chtěl přivést na Reebok Stadium přinejmenším na hostování. 

Zprávy ze „světa“ 

Barcelona má opět zájem o Fabregase
Barcelona již mluvila s Arsenalem ohledně Fabregasova možného odchodu z Emirates Stadium a oba týmy jsou stále v kontaktu. Barcelona zatím za svého 24letého odchovance neposlala Arsenalu žádnou nabídku. Fabregas se nechal slyšet, že je jeho snem hrát za Barcelonu a je možné, že bude tlačit na vedení Arsenalu, aby s přestupem souhlasili. 

Villas-Boas z Porta neodejde
Agent současného stratéga FC Porto vyloučil jeho odchod z portugalské metropole a přesun do Itálie s tím, že by to nedávalo žádný smysl. Zájem o jeho služby měl Inter Milán. Inter si musí hledat opět nového manažera, protože nástupce Rafy Benitéze, Leonardo, klub opustil na začátku tohoto týdne. 

Bellamy chce opustit Manchester City
Craig Bellamy zřejmě požádá vedení Cityzens, aby jej nechali odejít zadarmo. Velšský reprezentant strávil většinu sezóny v Cardiffu a do Manchesteru se nechce vracet, i když má ještě platný roční kontakt. Údajně o něj mají zájem oba týmy z Liverpoolu, nebo také Tottenham.

Ujfaluši je připravený podepsat smlouvu v Galatasarayi
Ovránce Atletica Madrid, Tomáš Ujfaluši, je připravený dokončit svůj přestup a podepsat smlouvu v Galatasaray Istambul. Jediné, co bude muset před podpisem absolvovat je lékařská prohlídka. Následovat jeho kroky a přestoupit do Istambulu můžo ještě dva jeho spoluhráči: Diego Forlan a Jose Antonio Reyes.

Eriksen hce zůstat v Ajaxu
Cíl Tottenhamu a Arsenalu pro toto přestupní období se nechal slyšet, že plánuje zůstat i další sezónu v nizozemském velkoklubu, aby si mohl pravidelně užívat prvoligového fotbalu.


19:00:00 - 19.06.11 - Zzepa - Souhrn dne - 4898x