Drogba z Chelsea neodejde

Výkonný ředitel Chelsea, Ron Gourlay, tvrdí, že Drogba v nejbližší době, což znamená toto léto, nebude tým opouštět. Uklidnil tak všechny fanoušky, kteří denně čtou různé spekulace o jeho přestupu.
Prvotřídní útočník Pobřeží Slonoviny byl neustále spojován s odchodem do Realu Madrid, Tottenhamu Hotspur, AC Milán či Inter Milán. Ale Gourlay tuto situaci vyjasnil. Drogba bude nadále střílet za Chelsea, aby pomohl svým spoluhráčům příští sezónu získat titul zpět na Stamford Bridge.

„Didier je jeden ze základních kamenů Chelsea, takže ano, Drogba bude s námi ještě několik týdnů a měsíců," řekl Gourlay reportérům.

„Náš cíl je v první řadě vrátit se tam, kam Chelsea patří, na 1. příčku. Minulá sezóna byla jak pro celou Chelsea, tak pro Didiera velmi náročná, to uznávám. I přes malárii, kterou Didier měl, se dokázal zotavit a ke konci předváděl výkony, na které jsme byli u něj zvyklí."

„Každopádně to už je historie. Chceme se soustředit na nadcházející sezónu a od týmu očekáváme boj o všechny cenné trofeje. Nebuďme sklíčení a zklamaní z minulé sezóny. Jsem si naprosto jistý, že klub, jako je náš, dokáže se od dna velmi rychle odrazit a nadcházející sezónu zabojovat o titul."

Fanoušci Chelsea se tak i v sezóně 2011/2012 můžou těšit na útočné duo Drogba a Torres.

22:01:08 - 15.06.11 - EQUULUS - Mužstvo - 3115x