Souhrn dne 13.6.

Dnes je 13.6. a přinášíme Vám důležité informace, co se dnes ve světě fotbalu dělo.
Zprávy z „domova"

Michael Essien v hledáčku Mourinha
Kouč Realu Madrid, Jose Mourinho, se snaží do svého klubu přivést záložníka Chelsea, Michaela Essiena. Mourinhův plán je, že prodá Fernanda Gaga a Lassana Diarru a koupit Essiena, který je pro něj záložník č.1. Real si za 28 letého Ghaňana chystá až 40 milionů liber.

Odchod Essiena, příchod Luky Modriče?
Ještě včera Michael Essien psal, že nechce z Chelsea odcházet a že i nadcházející sezónu ho uvidíme hrát v drese Blues. Ale podle nových zpráv jej chce Chelsea prodat, aby mohla koupit hráče Tottenhamu, Luku Modriče. Essienovi se tato sezóna příliš nevydařila a navíc utrpěl zranění kolena, což mu k jeho marným výkonům vůbec nepomohlo. Chelsea údajně za ghanského reprezentanta požaduje 18 mil. liber.

Wilkins tipuje, že Sturridge bude hvězdou Chelsea

Bývalá pravá ruka Carla Ancelottiho, Ray Wilkins, cití, že Daniel Sturridge se stane fotbalovou hvězdou a jedním z nejlepších střelců Premier League. „On je enormě talentovaný klučina, je extrémně rychlý. O tom jsem se mohl přesvědčit za mého působení v Chelsea.

Zprávy ze „světa"

Phil Jones s největší pravděpodobností do Manchesteru United
Kapitán Blackburnu Phil Jones bude toto léto s největší pravděbodobností přestupovat do Manchesteru United. Jones hodlá podepsat 5-ti letou smlouvu. Přestupová cena je 16,5 mil. liber. Jak Arsenal, tak Liverpool, kteří také měli zájem o tohoto 19-ti letého obránce zájem, mají smůlu.

Wenger chce Nasriho udržet
Manažer Arsenalu Arsene Wenger chce Samira Nasriho na Emirates Stadium udržet. Největší zájem o Nasriho projevil Manchester United, pak dále Inter Milán či Bayern Mnichov. „Uděláme vše pro to, abychom Samira udrželi. Moje přání je, aby zde zůstal," řekl kouč Arsenalu.

Podle Suaréze Liverpool má na zisk titulu
Luiz Suaréz, nová posila Liverpoolu, si myslí že tento tým má šanci vyhrát Premier League. „Výkony, které jsme ve druhé polovině sezóny předváděly, byly slušné. Zápas od zápasu jsme byli lepší a naše výkony rostly. Pro nadcházející sezónu jsme plni optimismu," řekl útočník Liverpoolu, který do týmu přišel za 22,8 mil. liber z Ajaxu.

Arsenal první nabídku za Fabregase odmítla
Přestup Cesca Fabregase do Barcelony je téměř jasný. Teď je jen otázka za kolik? Barcelona dnes podala první nabídku ve výši 30 mil. liber + Thiaga Alcantaru a Bojana Krkiče k tomu. Arsenal ale požaduje tyto dva hráče a 40 mil. liber k tomu, což se Barceloně zdá příliš mnoho. Podle všeho si ale Arsenal tuto nabídku za jejich kapitána nechá promyslet hlavou.

19:00:00 - 13.06.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 3538x