Drogba v hledáčku AC Milán

O zkušeného útočníka z Pobřeží slonoviny, který v sezóně 2009/10 získal zlatou kopačku pro krále střelců, se začal zajímat italský mistr AC Milán a rád by jej přivedl na San Siro již v tomto přestupním období.


Didier Drogba může být na odchodu z Chelsea. Podle italského tisku se AC Milán začal zajímat o 33letého útočníka z Pobřeží slonoviny, který v letošní sezóně nemohl nalézt svou skvělou formu ze sezóny předešlé. Drogba bude mít navíc v útoku velkou konkurenci v podobě Fernanda Torrese a Daniela Sturridge a nemusel by dostávat tolik příležitostí, na kolik byl v Chelsea doposud zvyklý.

Italský tým ze San Sira by rád přivedl posilu do útoku k Zlatanu Ibrahimovicovi a trenér AC, Massimilano Allegri, vidí Drogbu jako správnou volbu. Ten má v Chelsea platnou smlouvu až do roku 2012, ale pokud by Milán podal solidní nabídku, mohla by o ní Chelsea hodně uvažovat. Pokud by na Stamford Bridge přišel ještě Romelu Lukaku, mohl by i sám Drogba začít uvažovat o odchodu a u AC Milán je jejich hlavním bodem zájmu.


15:17:58 - 11.06.11 - Zzepa - Přestupy - 4446x