Lukaku a De Bruyne cílem Chelsea

I přes to, že v Chelsea panuje bezvládí, bude chtít klub ze Stamford Bridge přivést do svých služeb belgické talenty Romela Lukaku a Kevina De Bruyne.


Chelsea je zatím bez manažera, ale již nyní střádá plány, jakým způsobem omladí kádr. V jejím hledáčku jsou belgičtí talenti Romelu Lukaku z Anderlechtu a Kevin De Bruyne z Genku. Oba dva by Chelsea ráda přivedla na Stamford Bridge v průběhu příštího měsíce.

Lukaku je v Anderlechtu ceněný na 26 milionů Liber. Tato suma je spíše orientační a kluby se pravděpodobně dohodnou na částce nižší. Chelsea chce údajně nabídnout 22 milionů Liber. 18letý Lukaku, který vsítil v seniorské belgické reprezentaci v 9 startech 2 góly, sám sebe označil za velkého fanouška Chelsea a rád by se stěhoval do Londýna i přes zájem Liverpoolu a Manchesteru City.

Za Kevina De Bruyne bude Chelsea muset vysázet Genku na stůl 12 milionů Liber. V případě dohody mezi oběma kluby má Chelsea v plánu poslat tohoto 19letého hráče pro příští sezónu na hostování do Anderlechtu. Genk by jej v tomto případě ztratil ve prospěch svého ligového soupeře.

  


18:11:25 - 28.05.11 - Zzepa - Přestupy - 3982x