Ancelotti exkluzivně pro Chelsea TV

Carlo Ancelotti dnes potvrdil, že Petr Čech a Ashley Cole dokončí sezonu s maximálním možným počtem startů v lize.

Hráč roku Petr Čech a hráč roku kabiny Ashley Cole jsou jediní dva, kteří odehráli všech dosavadních 37 zápasů Barclays Premier League. Ancelotti dnes pro klubovou televizi vyhlásil, že určitě napodobí Franka Lamparda ze sezony 2004/05. Ten totiž jako poslední v dresu Blues zvládl odehrát všech 38 utkání.

„Začne Fernando Torres, Petr Čech, John Terry, Alex, Ashley Cole a Frank Lampard," začal manažer Chelsea předčítat neúplnou sestavu pro dnešní zápas. Všichni tito hráči začali v posledním domácím zápase proti Newcastlu. Taktéž potvrdil, že José Bosingwa, Ramires a Yossi Benayoun z důvodu zranění nejsou nominováni pro zápas.

„Bylo fantastické, že se Petr Čech stal hráčem roku. Je to poprvé od doby co na Stamford Bridge přišel. Také jsem šťastný za Ashleyho Colea, kterého zvolili sami jeho spoluhráči. A samozřejmě také pro Joshe McEachrana, jakožto nejlepšího mladého hráče. Všichni tři si ty ceny zasloužili."

„Za ty dva roky, co zde jsem, jsme nedokázali Everton porazit," dodal italský manažer ve službách západolondýnského klubu. „Nyní je ten správný čas to překonat."

10:58:19 - 22.05.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 4541x