Mancienne stále neví, kde stráví příští sezónu

Talentovaný 23letý univerzál Chelsea, který je nyní již potřetí na hostování ve Wolverhamptonu, stále neví, kam povedou další kroky v jeho kariéře.


Bývalý člen anglické reprezentace do 21 let stále doufá v setrvání Wolverhamptonu v Premier League i pro příští sezónu. V sezóně 2008/09 pomohl Wolves vyhrát Championship a nyní je v tomto týmu na hostování již potřetí. Po skončení sezóny se Michael vrátí do Chelsea, se kterou má platnou smlouvu až do června roku 2013. Zatím ještě není jasné, zda bude znovu poslán na hostování, nebo se stane členem prvního týmu Blues.

Mám se vrátit do zpět do Chelsea. Ale i přes to nemůžu říct, co se dále bude dít, protože to sám nevím.“ řekl.

Mancienne se před nedávnem vrátil po zranění kolene do sestavy na postu stopera, ačkoli v průběhu sezóny hrál spíše v záloze. „Bylo skvělé se znovu zapojit do zápasu, zvláštně pak, když jsme ten zápas vyhráli. Jsem opravdu šťastný.“ uvedl. „Znovu si to velmi užívám, protože nyní hraji na pozici, kterou jsem měl původně hrát, když jsem sem přicházel.“

Wolverhampton má dvě kola před koncem náskok jednoho bodu na pásmo sestupu. V sobotu Wolves zavítají do Sunderlandu a poslední kolo sehrají doma s Blackburnem.


19:45:51 - 11.05.11 - Zzepa - Mužstvo - 3482x