Drogba v Chelsea nejspíše zůstane

Po podpisu 50 milionové posily Torrese neměl žádný z dalších útočníků v týmu své místo pro příští sezonu jisté. Podle Drogbova agenta se však případný odchod některého z hráčů jeho klientovi vyhne.


Didier Drogba se nyní nachází v Kristových létech, tedy ve věku třiatřiceti let, a do vypršení jeho smlouvy na Stamford Bridge stále ještě zbývá rok. Po lednovém příchodu Fernanda Torrese z Liverpoolu se však v týmu sešlo mnoho útočníků.

Klub to vyřešil tak, že Sturridge poslal na hostování do Boltonu, Kakutu do Fulhamu. Minimálně se Sturridgem se však pro příští sezonu v týmu počítá a vzhledem k tomu, že již nyní se takřka pravidelně střídají na place 4 forvardi, dá se s hodně vysokou pravděpodobností očekávat, že jeden (nebo více z nich) odejde.

Padaly jména typu Anelka, Malouda, Drogba…plus další hráči na jiných postech – jmenujme např. Ferreiru, Bosinqwu či Zhirkova.

Thierno Seydi, agent reprezentanta Pobřeží Slonoviny Didiera Drogby, se sešel s generálním ředitelem klubu Ronem Gourlayem, aby dojednal budoucnost svého klienta v západním Londýně.

Seydi je po rozmluvě s Gourlayem přesvědčen, že jeho klient bude barvy Chelsea hájit i v příštím roce.

„O možném odchodu Didiera Drogby toho již bylo řečeno opravdu hodně,“ nechal se slyšet Seydi.

„Ale není to téma dne. Drogba v tomto klubu, který velmi dobře zná, zůstane i nadále,“ dodal.


20:46:49 - 29.04.11 - Petric32 - Mužstvo - 3464x