Torres děkuje týmu a fanouškům

Fernando Torres, poté co vstřelil svůj první gól v barvách Chelsea, prozradil, že se mu ulevilo, stejně tak jako fanouškům, kteří na něj naléhali hned od příchodu na Stamford Bridge.
Španělský reprezentant opět začal na lavičce a přišel tedy až na úplně rozmáčený trávník na Stamford Bridge. To mu, zdá se, tolik nevadilo a proto 8 minut po příchodu zachytil skvělou přihrávku Nicolase Anelky. Míč se mu sice nejdříve zastavil v kaluži vody, ale on se otočil a z druhého doteku vypálil levou nohou přesně ke vzdálenější tyči a do sítě.

„Čtrnáct zápasů bez gólu, to není zrovna začátek jaký bych si představoval, když jsem podepisoval."
řekl Torres po zápase.

„Stále jsem trénoval a děkuji všem spoluhráčům, protože to bylo díky nim, že jsem dokázal dát gól. V posledních zápasech dávali míče pořád jen mně a konečně se mi to podařilo. Je na mě teď menší tlak a můžu si užít a uvidíme, jestli zakončíme sezóny dobře."


„Nebylo to tak těžké," říká o svém životě v Chelsea bez gólu. „Fanoušci byli se mnou velmi trpěliví, ukázali nám jejich podporu každý zápas, když jezdili za týmem na venkovní i domácí zápasy."

„Více jsem se strachoval o ně, než o mě, protože jsem jim chtěl ukázat, že skórovat umím a doufejme, že tohle byl první z mnoha."

Radost spoluhráčů, když se míč dotkl sítě, byla ihned vidět. Poté co se Torres na oslavu sklouzl ho doslova zasypala hromada modrých těl.

„Byl jsem zrovna v šatně, ale chtěl jsem se tam rozběhnout a skočit na ně taky." řekl Didier Drogba, který byl vystřídám právě Torresem.

„Víme, že tu máme skvělého hráče. Je velmi složité přijít v únoru a plně se zapojit do týmu. Přiští sezóna pro něj určitě bude fantastická."

„Bylo to derby a je vždy těžké hrát proti West Hamu. Počasí taktéž nebylo zrovna ideální na fotbal, ale dnes tu byly 2 hlavní věci - tři body a Fernandův gól."

11:19:00 - 24.04.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 5933x