Ramiresův vděk Ancelottimu

Brazilský záložník Ramires, který od této sezony obléká dres londýnské Chelsea, je vděčný Carlu Ancelottimu, že mu pomohl vypořádat se s nástrahami anglického fotbalu a adaptovat se do týmu.


Ač měl začátky v klubu těžké, nedařilo se jemu, ale hrubě ani celému týmu, tak v posledních měsících ukazuje, proč ho klub koupil.

Ramires je potěšen, že figuruje v plánech Carla Ancelottiho na jednotlivé zápasy a připouští, že manažer hraje masivní roli v jeho výkonnostním pokroku.

Ancelottiho pozice na Stamford Bridge je velmi nejistá a taktéž předmětem mnoha diskuzí, protože Liga mistrů byla prakticky již jedinou soutěží, kde jsme mohli letos něco vyhrát. Bohužel naše pouť skončila ve středu. I přes tyto nezdary je Ramires velkým zastáncem Carla Ancelottiho.

„Od doby, co jsem přišel do Chelsea, ukazoval Carlo Ancelotti velkou důvěru v mé schopnosti. Ze začátku mi dal čas na přizpůsobení, abych získal sebedůvěru. Slyšet trenérovu chválu je potěšující,“ připouští mladý Jihoameričan.

„Na hřišti se vždy snažím předvádět to nejlepší, a když jsem o tom přesvědčil okolí, bylo příjemné slyšet pozitivní komentáře, a to nejen od trenéra, ale i od spoluhráčů a fanoušků,“ dodal.


21:56:20 - 14.04.11 - Petric32 - Mužstvo - 2724x