Hodnocení Hráčů

Chelsea včera na domácím hřišti porazila Wigan nejtěšnějším rozdílem, a to 1:0. My vám přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.

Čech 7 - V zápase neměl moc práce, ale párkrát tým podržel. Například při hlavičce Di Santa.

Ferreira 7 - Práci obránce zvládl dobře, nedělal výrazné chyby a počnal si dobře a hlavně zodpovědně. Odehrál dobrý zápas.

Ivanovič 7 - v obraně si počínal dobře a líbila se mi jeho podpora útoku. Hlavně byl platný při standartních situacích. Zápas mu vyšel, odehrál dobré utkání.

Luiz 7 - Neudělal žádnou chybu, při bránění si počínal dobře. Myslím, že měl velký podíl na vstřeleném góle Chelsea, protože při rohovém kopu krásně nadzvedl míč, který záhy uklidil do sítě Wiganu Malouda.

Cole 7 -  Ashley si počínal při bránění dobře, snažil se podporovat útok a neudělal žádnou výraznou chybu. Zkrátka neoslnil ani nenadchl, odvedl průměrný výkon.

Mikel 6 - V zápase ho moc vidět nebylo a také asi proto byl o poločase vystřídán. Mně teda moc neoslnil, nic nepředvedl. Osobně si myslím, že by se ho Chelsea měla zbavit a na jeho místo přivést někoho lepšího.

Ramires 7,5 - Hrál opravdu dobře a skvěle podporoval útok. Mně se líbilo, jak pomáhal bránit, a sbíral míče, zkrátka na hřišti ho bylo vidět a byl platný. Já, jsem se jen modlil, ať ho někdo nezraní, protože podle mě je to momentálně nejlíp hrající záložník v Chelsea.

Lampard 7 - Rozhodně předvedl lepší výkon, než proti Manchesteru, ale furt to není ono. Mně neoslnil ani nenadchl, odvedl průměrný výkon.

Malouda 7 - Malouda by dostal mnohem vyšší hodnocení, kdyby proměnil některou ze svých vyložených šancí v prvním poločase. Nehrál špatně, ale moc se trápí v koncovce, ale nevzdal se a nakonec se trefil a rozhodl o vítězství Chelsea.

Anelka 6 - Neodehrál špatné utkání, řekl bych, že v jeho podání bylo průměrné, snažil se protlačit se do gólové šance, ale moc mu to nešlo. Mně se jen u něj nelíbí to, jak se zastaví s míčem a zpomalí akci a pak buď vystřelí vedle anebo přijde o míč.

Drogba 7 - Drogba už není ten kanonýr, který střílel góly jako na běžícím páse a měl by si to uvědomit. Psal jsem to tu  po utkání proti Manchesteru. Jemu rozhodně nechybí bojovnost a snaží se střílet z každé pozice a v tom je podle mě chyba, podle mě nehraje týmově. Moc nepřihrává, včera párkrát přihrál sice tak krkolomě, ale budiž. Podle mě by si s ním měl trenér udělat pořádek, aby hrál víc týmově jinak tím svým počínáním Chelsea víc škodí než pomáhá. A co si o Didierovi a jeho počínání na hřišti myslíte vy?

Benayoun - Nebude hodnocen, ale myslím si, že po jeho příchodu na hřiště se ve hře Chelsea objevil takový moment překvapení, který v první půli chyběl a hru Chelsea rozhýbal. Rozhodně jsem z jeho příchodu do Chelsea nebyl zrovna dvakrát nadšený, ale teď jsem rád, že se uzdravil a podle mě by měl nastoupit v základu v odvetě proti Manchesteru, protože Yossi hraje chytře. Osobně, se mi líbilo, jak hru roztahoval do křídel, jen útočníci na toto nebyli ze začátku zvyklí. Myslím si, že v současné době je pro Chelsea přínosem, ale musí hrát.

Torres- Nehodnocen, ale zase mu chybělo to štěstí v koncovce. Řekl bych, že v posledních dvou zápasech měl ke vstřelení branky asi nejblíže. Doufejme, že mu to tam začne padat v následujícím zápase, proti United a Chelsea přes ně postoupí třeba i díky "jeho" gólům. 

Alex - Nehodnocen hrál příliš krátce.


16:12:08 - 10.04.11 - Zugis - Hodnocení - 3679x