Hodnocení Hráčů

Chelsea dnes remizovala na Britannia Stadium se Stoke City. My vám přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.

Čech 9 - Pustil sice jeden míč za svá záda, ale jinak odehrál dobrý zápas. Myslím si že ostatní hráči mu můžou děkovat za to, že zápas skončil remízou, protože Chelsea několika neuvěřitelnými zákroky zachránil.

Bossingwa 7 - Neodehrál špatný zápas, ale ani dobrý. Odvedl průměrný výkon.

Luiz 7 - Neodehrál vyloženě špatný zápas, zavinil sice gól, ale to se stává to je fotbal. Jinak měl v zápase spoustu práce a několikrát zachránil situaci. Odehrál průměrný zápas.

Terry 7 - Taky to dnes nebylo nějak slavné, chyboval, nepočínal si moc jistě. Zápas mu moc nevyšel.

Cole 7 - V prvním poločase se tlačil do předu měl i pár šancí, ale rozhodně nepředvedl výkon za který by na sebe mohl být hrdý.

Když shrnu výkon obrany, tak všichni obránci odvedli průměrný výkon, nijak neoslnili ani nezazářili.

Essien 7 - Taktéž nijak neoslnil, snažil se bránit ikdyž mu to moc nešlo. V konečné fázi zápasu byl jediný funkční záložník a držel celou zálohu.

Ramires 7 - Hrál dobře, podporoval útok, vymýšlel chytré přihrávky a šikovně pouštěl míče. Nechápu proč ho Carlo vystřídal, protože po jeho odchodu se ze hřiště vytratila celá záloha a veškerá útočná aktivita Chelsea.

Lampard 5 - Řekl bych, že odehrál katastrofální zápas no není to úplně výstižné to tak nazvat. Nicméně jeho výkon byl opravdu slabý.

Malouda 5 - V prvním poločase ho docela bylo vidět a měl tam pár nebezpečných centrů a přihrávek, ale ve druhé půli se vytratil ze hřiště. Byl to jeden z nejslabščích hráčů na hřišti.

Hra záložní řady Chelsea mě dnes opravdu neoslnila. Byla opravdu slabá. Chyběl mi tam důraz a napadání a po vystřídání Ramirese se to ještě zhoršilo, vytratil se útočný duch Chelsea ze hry.

Anelka 3 - Úplně nejslabší hráč na hřišti kromě té přihrávky na Drogbův gól odvedl katastrofální výkon za který by se měl stydět. Nechápu proč mu to trenér trpí, vždyť jen spomaloval hru a ztrácel míče. Pokud takové výkony bude předvádět i nadále, tak podle mě v Chelsea nemá co dělat.

Drogba 8 - Drogbu bych nazval smolařem zápasu sice dal gól, ale pak mu střelecké štěstí opravdu nepřálo v jeho vyložených šancích, při kterých někoikrát nastřelil tyč. Na druhou stranu ho chválím. Jako jediný hráč bojoval o míče, a když záloha ztrácela míče, tak je dokázal vybojovat. Doufejme, že se jeho výkony budou nadále zlepšovat.

Torres - Nebude hodnocen. Jen podotknu, to když přišel na hřiště uvedl se vcelku slibným střeleckým pokusem, ale pak se vytratil ze hřiště.

Kalou - Nebude hodnocen. Měl by se stydět za to, co předváděl na hřišti. Nebylo ho vůbec vidět, a když už měl míč, tak jen padal a filmoval.

Ivanovič - Nehodnocen hrál příliš krátce.

Hráč zápasu: Petr Čech

Napište i vy do komentářů vaše názory na hráče a jejich předvedenou hru.


17:31:11 - 02.04.11 - Zugis - Hodnocení - 4007x