Hráči v reprezentacích

Během včerejšího dne se odehrály další přátelské a kvalifikační zápasy reprezentací jednotlivých zemí, u kterých nemohlo chybět ani mnoho hráčů z Chelsea.
Yossi Benayoun se v úterý večer vrátil do soutěžního fotbalu. Objevil se na posledních 20 minut v Izraelském kvalifikačním zápase na EURO 2010, který Izrael vyhrál a porazil Gruzii.
Nynější hráč Blues, který se zranil v září a od té doby měl problémy s achilovkou, přišel na hřiště v 71. minutě a pomohl svému týmu k výhře 1:0. Výhra posunuje Izraelce na třetí místo ve skupině F, bod za vedoucí Řecko, ale mají o zápas víc, než lídři skupiny i než druhé Chorvatsko.

Petr Čech vychytal nulu v zápase za Českou Republiku, která se utkala doma proti Lichtenštejnsku, i když práce příliš neměl. Výhra drží čechy na druhém místě v kvalifikační skupině I, 6 bodů za vedoucími španěly.

Fernando Torres strávil celý zápas na lavičce a musel tak sledovat jak jeho spoluhráči nakonec dokázali vyhrát 3:1 v Litvě.

Branislav Ivanovič odehrál celý zápas Srbska, které odehrálo neuspokojivý zápas, který vyvrcholil vyrovnávacím gólem soupeře 6 minut před konces a remizovalo v Estonsku 1:1.

Florent Malouda začal v základní sestavě Francie v domácím zápase proti Chorvatku. V 58. minutě byl vystřídán Franckem Ribérym, ale ani to nepomohlo, aby Francie vyhrála a zápas tak skončil 0:0.


Florent Malouda v souboji s Vedranem Runjem.

Yury Zhirkov taktéž začal od začátku v přátelském zápase proti Kataru, které se tak trochu konalu na oslavu získání pořadatelství MS 2018 a 2022. Zápas skončil remízou 1:1.

John Obi Mikel pomohl k nigérijské přátelské výhře 3:0 nad Keňou.

Žádný z hráčů Chelsea se nezůčastnil zápasu ve Wembley v dresu Anglie, protože Fabio Capello uvolnil Johna Terryho, Ashleyho Colea a Franka Lamparda z přátelského zápasu proti Ghaně kvůli nacházejícímu zápasu Ligy Mistrů proti Manchesteru United. Díky gólům Andyho Carolla a Asamoah Gyana skončil zápas remízou 1:1.

Na úrovni hráčů do 21 let, Fabio Borini, který je na hostování v Swansea City, si zahrál až po vystřídání, které přišlo ve chvíli, když Itálie prohrávala 2:0 proti Německu. I díky jeho hlavičce v 85. minutě jeho tým remizoval 2:2.

Rhys Taylor, který je tuto sezónu v Crewe Alexandra, udělal 3 důležité zásahy proti Andoře, čímž pomohl jeho Walesu k výhře 1:0.

Brankář Jan Šebek z České Republiky si nezahrál v přátelském utkání proti Francii v Olomouci, které nakonec trochu nešťastně češi prohráli 1:0.

14:49:48 - 30.03.11 - Frantiny14 - Reprezentace - 4315x