Sturridge si chce vychutnat návrat

Mladý anglický útočník ve službách Chelsea Daniel Sturridge, jenž je momentálně na hostování v Boltonu, se těší a vychutnává si možnost bojovat o místo v základní sestavě prvního týmu Chelsea pro příští sezonu.


Bývalý hráč Manchesteru City momentálně imponuje Owenu Coyleovi, jelikož za jeho tým vstřelil po dobu svého hostování 4 góly v pouhých šesti zápasech. V příští sezoně už bude Sturridge opět oblékat modrý dres londýnského klubu a z velkých jmen, která jsou v sestavě, si hlavu nedělá.

Ať už se jedná o padesátimilionovou lednovou posilu Fernanda Torrese, nebo ostřílené střelce Didiera Drogbu s Nicolasem Anelkou či stále ještě „mladého“ Salomona Kaloua.

Sturridge už se nemůže dočkat, chce na Carla Ancelottiho udělat dojem a šance se chopit oběma rukama.  „Až se vrátím do klubu, nebudu se strachovat před kýmkoli, kdo v něm je,“ řekl pro Bolton News.

„Vůbec si nemyslím, že příchod Torrese mě nějak ovlivní, nebo že na mě bude mít nějaký dopad. Didier a Nico jsou taktéž fantastičtí hráči a nemůžu se už dočkat, až se vrátím, protože chci všem ukázat, čeho jsem schopen, a co dokážu.“

„Fotbal je právě o tom mít konkurenci v takovýchto skvělých hráčích a ukázat, co mezi nimi můžete udělat, čeho můžete dosáhnout. Chci Chelsea ukázat, že mohu hrát na této úrovni týden co týden, a že to zvládnu,“ prohlašuje.

Konec sezony je přeci jen ještě vzdálen a jeho současné povinnosti se vztahují k angažmá v Boltonu. Právě o něm prohodil několik kladných slov. „Bolton mi dal příležitost a šanci ukázat, čeho mohu dosáhnout. Miluju hraní pod Owenem Coylem.“

„Byl jsem to já, kdo zažádal o hostování, protože jsem chtěl hrát pravidelně, ale klub mě na hostování nechtěl nechat jít. Řekli mi, že nemůžu. Takovýto druh problému mě potkal, ale vše se vyřešilo a já se těším na návrat.“


17:48:44 - 27.03.11 - Petric32 - Mužstvo - 2716x