Rozhovor s Rossem Turnbullem

Reprezentační zápasy, ať už v rámci kvalifikace na EURO 2012 nebo jiné, jsou v plném proudu a v Cobhamu je tak vcelku klid. Toho si cení i náhradní gólman Chelsea, Ross Turnbull.


„Je zde teď samozřejmě klid, ale po několika dnech volna jsme přeci jen měli několik dobrých tréninků. Je to jiné, ale zároveň je to dobrá šance pro mladíky připojit se a trénovat s ostřílenými borci, kteří jsou o reprezentační přestávce tady, a ukázat trenérovi, jak na tom jsou,“ řekl rodák z Bishop Aucklandu.

„Máme široký tým, takže není jednoduché se k nám kdykoli připojit. Je to pro ně o to více pozitivní a pro nás je to také změna, ale trénujeme jako obvykle.“

„Je potěšující vidět jejich zapojení. Máme několik dobrých hráčů ať už z rezervy či jiných mládežnických výběrů, kteří si vedou opravdu dost dobře. Je to samozřejmě radost sledovat, rodí se nám konkurence pro nadcházející roky.“

„Je to skvělá zkušenost a jsem si jistý, že si užívají možnost trénovat po boku hráčů jako Michael Essien, Nicolas Anelka nebo Paulo Ferreira,“ řekl Turnbull jmenujíce hráče týmu, kteří zůstali v Cobhamu.

Jak již bylo řečeno a všichni jistě víme, reprezentační zápasy jsou teď hlavním tématem na pořadníku dne. O tomto také Ross prohodil několik vět.

„O jednotlivých zápasech budu mluvit spíše, až budou odehrány, ale o víkendu se hraje několik zajímavých zápasů. Určitě si nenechám ujít duel Anglie - Wales,“ říká. „Jsem si jistý, že až budou zápasy odehrány, každý o tom bude mluvit, bude to rozebírat. Doufejme jen, že budou mít možnost hovořit pouze v kladném slova smyslu,“ zakončil Turnbull.


12:36:00 - 26.03.11 - Petric32 - Mužstvo - 3586x