Hodnocení Hráčů

Chelsea dnes porazila na Stamford Bridge Manchester City 2:0. My vám přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.

Čech 8 – Odehrál dobrý zápas. Neudělal žádnou chybu a tým podržel, když byla Chelsea pod tlakem.

Ivanovič 8 – Braňovi tento zápas opravdu vyšel. Nikdo přes něj neprošel. V obranné činnosti si počínal opravdu skvěle. Navíc měl několik šancí, ale nebylo mu přáno, aby se gólově prosadil.

Terry 8 – Hrál výtečně! Práci středního obránce zvládnul na výbornou navíc, podporoval útočnou aktivitu Chelsea.

Luiz 9 -  Podle mě nejlepší hráč zápasu. Tento obránce je úžasně rychlý, silný v soubojích a má skvělou kopací techniku a navíc se umí gólově prosadit. Dal krásný gól a já osobně bych mu dal ještě vyšší hodnocení, kdyby si nenechal dát tu zbytečnou žlutou kartu.

Cole – 8 Hrál znamenitě! V obranné činnosti neudělal žádnou vážnou chybu. Navíc byl velmi aktivní směrem dopředu, jeho centry a přihrávky v zápase byly opravdu nebezpečné.

Essien 8 – Odehrál dobrý zápas a na pozici defenzivního záložníka si počínal opravdu skvěle. Nejen, že skvěle bránil a dokázal pordžet míč, ale byl také platný ve hře dopředu. Se svým výkonem může být spokojený.

Lampard 8 – Frank hrál dobře. Pomáhal bránit a na hřišti ho bylo vidět. Jediné co bych mu vytknul, tak je to, že málo střílel a dálé to, že hru několikrát zbytečně překombinoval.

Ramires 8,5 – Na začátku utkání jsem trnul, kdy dostane žlutou kartu, protože mi připadalo, že nestíhal, ale po nějakých 20 minutách hry začal hrát opravdu skvěle. Ve hře do předu byl velmi platný a navíc dobře bránil a vypichoval míče a svůj skvělý výkon završil krásným gólem.

Malouda 6,5 – Co jen k němu říct podle mě byl zase nejslabším hráčem na hřišti. Neříkám, že odehrál špatný zápas, ale myslím, že všichni jsme u něj zvyklí na skvělé výkony z minulé sezony. Opravdu by se měl nad sebou zamyslet, vůbec se mu nedaří střelecky a v poslední době odvádí takové průměrné výkony je to opravdu slabota. Osobně si myslím, že má špatný přístup ke hře, podle mě je moc „namistrovaný“ a stouplo mu to do hlavy.

Kalou 7,5- Salomon mě dnes docela překvapil. Dobře kombinoval a měl i několik šancí. Myslím si, že by mohl s Fernandem Torresem vytvořit docela slibnou útočnou dvojici, protože oba jsou nesmírně rychlí a techničtí, jen to chce čas.

Torres  7,5 -  Fernando ne a ne se prosadit. Jeho výkony se zlepšují, jen nevím co ta koncovka tam je to opravdu špatné. Podle mě je chyba to, že málo střílí a všechno většinou překombinuje.

Drogba - Nehodnocen hrál příliš krátce.

Anelka - Nehodnocen hrál příliš krátce.

Zhirkov – Nehodnocen hrál příliš krátce.

Hráč zápasu: David Luiz


20:01:16 - 20.03.11 - Zugis - Chelseafc.cz - 4839x