Preview: Chelsea vs. Kodaň

Dnes od 20:45 nás čeká odveta osmifinálového souboje mezi anglickým týmem Chelsea a dánským klubem Kodaní. I díky tomuto muži na obrázku, který se postaral o obě vstřelené branky, si Chelsea z Dánska přinesla velmi nadějný výsledek.
Dánský kouč, Ståle Solbakken, se v žádném případě vzdávat nechce. Uznal, že na Parken Stadium jeho svěřenci nepředvedli dobrý výkon, a to chce změnit. „Když na Stamford Bridge dokázal Sunderland vstřelit tři góly, proč bychom my nemohli dokázat vstřelit dva? Co se týče naší hry, tak budeme hrát pořád naším stylem, jen trochu ofenzivněji, což je vzhledem k výsledku logické. A pak budeme prosit nějaké nadpřirozené síly, které by nám při zápase dodaly štěstí."

Na druhé straně stojí proti něj Carlo Ancelotti, který v žádném případě nechce, aby jeho svěřenci nepodcenili dánský klub. „První zápas v Kodani byl rozhodujícím faktorem, který nám dodal seběvědomí nejen do Ligy Mistrů, ale také do stíhací jízdy v Premier League. A proto nic jiného než postup nebereme," řekl italský stratég. Chelsea nechce ponechat nic náhodě, a tak dnes prohlásil Lampard: „Budeme hrát, jako by to byl úplně nový zápas, bez ohledu na výhru 2:0 v Kodani."


Chelsea
Carlo je převelice šťastný, že absence jeho týmu je již nulová. Alex již trénuje a Yossi Benayoun už pomaličku začiná trénovat. Jak brazilec Alex, tak i izraelský fotbalista Benayoun nebudou moci do zápasu nastoupit.

Kodaň
Kouč Solbakken bude na 99% postrádat stopera Mikaela Antonssona. Na 100% ale nenastoupí český obránce Zdeněk Pospěch, který bude zápas sledovat z tribuny kvůli disciplinárnímu trestu.


Chelsea
Čech - Bosingwa, Ivanovič, Terry, Cole - Ramires, Essien, Lampard, Malouda - Torres, Drogba

Kodaň
Wiland - Wendt, Hooiveld, Grønkjær, Bengtsson - Delaney, Claudemir, Kvist, Vingaard - N'Doye, Bolaňos


Výkop: 16.3.2011 20:45
Stadion: Stamford Bridge(42 055 diváků); Londýn
Rozhodčí: Svein Oddvar Moen(Norsko)
Live: Nova Sport, myp2p.eu, naše stránky


Tip: 3:0
Hráč, kterého se vyplatí sledovat: Ramires
Šance Chelsea(v %): 80 výhra-15 remíza-5 prohra

18:02:51 - 16.03.11 - EQUULUS - Mužstvo - 2663x