Ancelottiho sen o AS Řím

Trenér Chelsea připouští, že trénovaní bývalého klubu AS Řím nyní zůstává pouze snem. V Chelsea se cítí šťastný, pokud by však dostal padáka, tato varianta by se nabízela jako jedna z prvních.


Klub z „Věčného města“ se právě rozešel s Claudiem Ranierim a jmenoval na jeho post nezkušeného Vincenza Montellu. Montella by však neměl být trenérem na stálo, měl by zde působit do doby, než se klubu podaří angažovat některého ze zkušenějších trenérů. Tím by mohl být, v případě konce na Stamford Bridge, Carlo Ancelotti.

Pokud by se výsledky Chelsea do konce sezony výrazně nezvedly, případně by klub nedej bože vypadl z Ligy mistrů dříve, než by byl Roman Abramovič schopen akceptovat, konec vítěze Doublu, Carla Ancelottiho, by nejspíše byl neodvratný. Pak se jako jedna z hlavních variant nabízí staronové působení na Stadio Olimpico, kde by převzal místní Giallorossi.

Sám Ancelotti však nadále trvá na tom, že je i nadále odhodlán zůstat v Chelsea a pro Mediaset Premium řekl: „Trénování Říma? Pro tuto chvíli to zůstává pouze snem.“

„Je to můj sen a vždycky jsem to říkal, ale pro tuto chvíli to tak jen zůstane. V Chelsea se cítím šťastný.“

Ancelotti v klubu ze střední Itálie působil ještě jako hráč, když zde strávil 8 let své bohaté kariéry. Před odchodem na Stamford Bridge roku 2009 jimi byl také kontaktován, ale vybral si Londýn. Jak vidno, nelituje toho.

zdroj: skysports.com


11:54:07 - 24.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 2947x