John Terry: Sezona stále žije

Kapitán Chelsea John Terry trvá na tom, že sezona není ze strany klubu ze západního Londýna ještě vůbec ztracena, zvláště po zápase Ligy mistrů proti Kodani, kde se tým prezentoval sympatickým výkonem.


Terry připouští, že výsledek z Dánska by mohl být jakýmsi startérem Chelsea po zbytek sezony a trvá na tom, že je stále ještě o co hrát.

„Hodně vás to pozvedne, to vítězství a šum, který se po zápase nese šatnou. Je důležité, abychom v těchto výkonech a výsledcích pokračovali, mohl by to být nový začátek,“ řekl Terry pro Sky Sports News.

„Trenér řekl, že ještě nejsme “mrtví“, protože je zde ještě mnoho zápasů, které se musí odehrát a bodů, o které se bude bojovat, takže nač to vzdávat?“

Proklínaný muž z odvetného utkání proti Evertonu Nicolas Anelka byl ve svém dalším zápase klubovým hrdinou, když se v mrazivé kodaňské noci postaral o oba góly hostí a zajistil tak příznivý výsledek do domácí odvety. Zastoupil tak střeleckou absenci jak Fernanda Torrese, který se pomalu ale jistě zlepšuje, tak i letos v polospánku hrajícího Didiera Drogbu.

„Pro útočníky je to teď velmi těžké, panuje mezi nimi velká konkurence a od všech se toho hodně očekává,“ pokračoval Terry.

„Když se na hřiště dostal Didier, působil mnoho problémů. Je zřejmé, že klukům bude chvíli trvat, než si sednou, ale věřím, že je to začátek dobrého partnerství.“

zdroj: skysports.com


11:25:20 - 24.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 3238x