McEachran a Cork jsou nadšení

Josh McEachran dnes odpoledne začínal v základu za anglickou reprezentaci do 21 let. Na hřiště se ve 12. minutě podíval i Jack Cork. Navzdory porážce proti Itálii byli oba velmi nadšení.
McEachran předtím již odehrál poslední minuty přáteláku proti Německu, ale teď byl nasazen do základu, protože bylo hodně hráčů zraněných, a tak se trenér anglické jednadvacítky, Stuart Pearce, rozhodl takto. Sedmnáctiletý Josh odehrál  82 minut.

Byl to zápas, kde nebylo příliš šancí, především v prvním poločase. Po 12. minutách musel střídat Evertonský hráč Jack Rodwell, který se zranil. Místo něj nastoupil hráč Chelsea, Cork, který je zrovna na hostování v Burnley. Vystoupení 21letého Corka bylo stejně tak dobré, jako kdyby tam byl jiný hráč ze základu. Byl to jeho jedenáctý zápas za reprezentaci do 21 let.

Zápas byl až do nastavení vyrovnaný, pak však stoper Manchesteru City Ben Mee zavinil penaltu a byl vyloučen. Penaltu proměnil Macheda, hráč Manchesteru United, a rozhodl tak, že vítězem tohoto duelu se stali domácí. Hráč londýnské Chelsea, Jacopo Sala, který hraje za Italskou reprezentaci, nebyl do hry nasazen.

Jack Cork

zdroj:www.chelseafc.com

19:08:32 - 08.02.11 - EQUULUS - Reprezentace - 2524x